Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Hannibal

Zdrada - jest czy nie ma? Oto ważne pytanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kobieta spędza ostatnio dużo czasu przed kompem. Nie kręci ją FB, nie lubi gier, do tej pory sporadycznie czytała artykuły albo ściągała przepisy kulinarne. Pytanie co ostatnio ją tak absorbuje? Zastanawiam się czy nie kryje się za tym jakiś wirtualny bądź wirtualno-realny romans. Chyba nie wytrzymam i kupię keyloggera.

Ostatnio średnio nam się układało w związku, więc może coś jest na rzeczy...

Co radzicie? Sprawdzać czy nie sprawdzać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba nie wytrzymam i kupię keyloggera.

Żartujesz chyba? Nie lepiej szczerze porozmawiać? Chyba związek opiera się na szczerości, zaufaniu, rozmowach i wszystkim tym podobnym, a nie śledzeniu i komplikowaniu sobie życia na domysłach, które nie prowadzą do niczego dobrego.

Ostatnio średnio nam się układało w związku, więc może coś jest na rzeczy... Co radzicie? Sprawdzać czy nie sprawdzać?

Porozmawiać tak jak powiedziałam wcześniej. Skoro się zepsuło to spróbować naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żartujesz chyba? Nie lepiej szczerze porozmawiać? Chyba związek opiera się na szczerości, zaufaniu, rozmowach i wszystkim tym podobnym, a nie śledzeniu i komplikowaniu sobie życia na domysłach, które nie prowadzą do niczego dobrego. Porozmawiać tak jak powiedziałam wcześniej. Skoro się zepsuło to spróbować naprawić.

Porozmawiać można, ale czy na pewno będzie ze mną szczera? Po ostatnich miesiącach nie jestem tego taki pewny...

No właśnie! Nie chcę "komplikować sobie życia na domysłach". Po co mam się zastanawiać: zdradza czy nie zdradza? Zaglądać jej przez ramię, dyskretnie wypytywać, uważnie obserwować, skoro mogę szybko sprawdzić i mieć pewność, a wówczas albo odetchnąć z ulgą albo rozwiązać zaistniały problem. Znając prawdę łatwiej podjąć stosowne kroki...

Sprawnie przeprowadzony monitoring ma kilka plusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Porozmawiać można, ale czy na pewno będzie ze mną szczera? Po ostatnich miesiącach nie jestem tego taki pewny...

W takim razie ten związek nie ma sensu. Szczerość to podstawa, a już na pewno w takich błahostkach jak co robi druga osoba na komputerze.

Sprawnie przeprowadzony monitoring ma kilka plusów.

Wszystko ma plusy i minusy,wszystko zależy jakie.

No i co? Sprawdzisz i co dalej, jeśli zdradza? I tak będziesz musiał porozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może siedzi na jakimś forum o sporcie, o odchudzaniu... Może coś planuje i o tym nie wiesz, bo to dopracowuje. Więcej zaufania. :) A nie od razu ściągać jakies programy i włamywać się na konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi