Jump to content
Dominik.

Seria gier Grand Theft Auto

Recommended Posts

Mi przypadły do gustu takie części jak: GTA III, Vice City, San Andreas. W IV grałem, ale według mnie nie jest aż tak fajna jak San Andreas. Obecnie gram przez internet w GTA SA na serwerach DM, wcześniej grałem na Role Play, około 3 lata. Jak coś to kontaktować się na PW :)

Grałem w II, III, VC i SA. III spodobała mi się najbardziej ze względu na klimat, VC trochę rozczarowało, a nad SA spędziłem setki, jeśli nie tysiące godzin :) IV jeszcze nie ruszałem, być może spóbuję niedługo.

Grałem w GTA: 1, 2, 3, VC, SA, a IV zainstalowałem ale już nie grałem ze względu na to, że przestałem grać w jakiekolwiek gry.

Najbardziej podobało mi się Vice City, 3 razy przeszedłem.

Potem San Andreas mnie zaskoczyło wielkością miast, więcej pojazdów. Fajnie się grało zwłaszcza, że przerabiałem sobie grę na realistyczne pojazdy takie jak BMW, Mercedesy, Audi a nawet malucha się miało.

Ogólnie pomysł na grę jest fenomenalny. Może kiedyś wrócę do tego.

Pewnie że lubię tego typu gry :P. A grałem w pierwszą, drugą i częścią część. Ale najlepsza jednak była pierwsza i druga część. I na prawdę sporo na tym czasu spędziłem :P

Oczywiście że znam serię GTA i bardzo lubię grać w te gry a grałem w GTA London, II, III, Vice city, San andreas i IIII i z całej tej serii najbardziej lubię SA.

Uwielbiam GTA :D najbardziej przypadło mi do gustu Vice City i San Andreas. A teraz przymierzam się do zagrania w Sleeping Dogs, które ponoć są "podobne do GTA, ale jeszcze lepsze". Zobaczymy ;)