Jump to content
Myś

Muzyka- polska czy zagraniczna?

Recommended Posts

Guest Anonymous

Mi to obojętne i polska i zagraniczna mi Się podoba :* To bez różnicy :* :kiss:

Wolę zagraniczną. Polska muzyka nie podoba mi się zbytnio. Rytmy nie są ciekawe. Nie mówię tu o wszystkich zespołach, piosenkach ale mimo wszystko wolę zagraniczną.

Guest Dev

Słucham co lubię, a lubię i polskie i zagraniczne ;)

Lubię polską muzykę. Oczywiście, nie każdą. Taka np. Kasia Cerekwicka czy inne File zupelnie do mnie nie przemawiają, bo moim zdaniem maja piosenki o niczym. Ale zdarzają sie fajne formacje: Kult, T.Love, farbenlehre, vavamuffin...

Zagraniczna też jest fajna- ale też nie każda. Też się zdarza, wcale często, śpiewanie o niczym, totalnie o niczym:D

Guest Anonymous

Z polskich to TYLKO i WYŁĄCZNIE Dżem (i to za czasów Ryśka, czyli do '94). Nie lubię innych zespołów. Denerwuje mnie polski tekst, szczególnie w rockowych utworach.

Ogólnie wolę tą zagraniczną, a w szczególności angielski metal (np. Black Sabbath) i amerykański hardrock (np. GnR). Powodem jest to, że ta muzyka po prostu lepiej brzmi, lepiej pracuje partia gitarowa oraz wokale są bardziej charakterystyczne.

Polska muzyka jest zbyt chłamowata, na szczęście są wyjątki, takie jak Dżem czy Budka Suflera. Z zagranicy można wynaleźć więcej dobrych zespołów, dlatego takiej muzy częściej słucham.

Zdecydowanie wole Polska muzyke bo rozumiem teksty i wogóle, zagraniczną też słucham ale nie zawsze rozumiem tekst, mam dość małolatów którzy słuchają zagranicznej muzyki i mowią że jest za***ista choć tak naprawde nie wiedzą o co chodzi w tekstach ;D

Też wolę zagranicę ale na razie mieszkam w Polsce

W tym temacie nie chodziło o to, gdzie mieszkasz, tylko jaką muzykę wolisz :) - Pyskata.

Guest Anonymous

W sumie trudno mi mieć jednoznaczne zdanie na ten temat. Polską ze względu na rap, tak to wolę zagraniczną.

Uwielbiam polską muzykę , wolę wiedzieć co słucham i wiedzieć jakie przesłanie ma dana piosenka. Na ch*j mi słuchanie zagranicznego gówna którego nie rozumiem ? Dla mnie całym życiem jest polski punk i tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

Wszystko zależy od zespołu. Osobiście uwielbiam polski metal, który jest naprawdę na wysokim poziomie, ale większość go nie docenia. Zagraniczną też nie pogardzę. Z reguły nie zwracam uwagi na pochodzenie zespołu, tylko słucham tego, co mi się podoba.