Jump to content
sekundka

Sex na starość...

Recommended Posts

Naukowcy nie mają wątpliwości: im więcej seksu będziemy uprawiać w jesieni życia, tym dłużej zachowamy jasność umysłu. Do takich wniosków doszli badacze z niemieckiego Uniwersytetu w Rostoku, o czym informuje nas rosyjska "Komsomolskaja Prawda".Takie oznaki starości, jak: problemy z pamięcią, ogólna dezorientacja i obniżenie zdolności intelektualnych nie wszystkich seniorów dotykają w równym stopniu. Okazuje się, że osoby w wieku od 63 do 75 lat, które długo zachowują aktywność seksualną cieszą się lepszą kondycją intelektualną niż ich rówieśnicy, którym już nie w głowie seksualne igraszki. Czyżby seks przestawał być domeną młodych?

Źródło: mostmilosci.pl

Nie wiem jak Wy, ale ja już wiem czemu większość starszych osób jest zmierzłych xD

Planujecie zachować jasność umysłu, skoro już wiecie jak? ;P

Share this post


Link to post

Planujemy, jak najbardziej :D

Ogółem śmieszy mnie zdziwienie ludzi słyszących, że starsi ludzie uprawiają seks. Przecież to też ludzie, też mają potrzeby, może nie mają już takiego popędu jak wcześniej, ale jednak. Wiadomo, współżycie nie jest najważniejsze w związku, ale również w jakiś sposób go cementuje, więc dlaczego starsi ludzie nie mieliby tego robić? :) Póki zdrowie i siły pozwalają trzeba korzystać :D

Share this post


Link to post

Niby się trus z Toba zgodzę ale ... jakoś nie chcem sobie tego wyobrażać xD.

A po co wyobrażać xD Jak będziesz starszy to nic tylko działać, tylko ostrożnie coby nie zejść na zawał w czasie bo potem do trumny się nie zmieścisz :chillout:

Póki zdrowie i siły pozwalają trzeba korzystać

Dokładnie... Jak się ma ochotę i możliwości to czemu nie :D

Share this post


Link to post

Nie widzę w tym nic złego, jeśli ludzie się kochają, to czemu mieliby tego nie robić? Wielu starszych ludzi ma lepszą kondycję niż niejeden nastolatek. ;) A jeśli czerpią z tego korzyści, to jeszcze lepiej ;)

Share this post


Link to post

Myślę, że nie ma w tym nic złego- materacem nie jestem, niech każdy robi to, na co ma ochotę.

Po prostu z wiekiem popęd seksualny się zmniejsza i ludzie zazwyczaj w późniejszym wieku po prostu nie czują takiej potrzeby. Dlatego stworzył się taki stereotyp, że starsi ludzie nie uprawiają seksu. Jeśli mają ochotę, to czemu nie? Seks to taka fajna rzecz, że nie powinno jej się sobie odmawiać przez głupie myślenie społeczeństwa. No i w końcu same korzyści dla ciała i ducha, więc- czemu nie? :)

Share this post


Link to post

A czemu nie, ja planuje mieć ciekawą starość i nie mam zamiaru sobie odmawiać takich rzeczy ;)

nie jestem z moim chłopakiem dla wyglądu, więc ogarniam to, że na starość będziemy gorzej wyglądać :D ale co tam ;P

Share this post


Link to post

Czemu nie? Każdy potrzebuję troszkę przyjemności, to że ktoś jest grubo po 50-60 nie znaczy, że powinien spocząć na laurach i nie brać z życia tego czego potrzebuje jego ciało - mimo, że się nieco postarzało. Dla nie którzych jest to nieco obrzydliwee.. W sumie też jakoś sobie tego nie jestem wstanie wyobrazić, ale jeśli dadzą radę i mają na to ochotę to czemu nie? Niech grzeszą do woli :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.