Jump to content
Frodeck

Disco polo

Recommended Posts

Jak jest u Was? Słuchacie czy nie? Co sądzicie w ogóle o niej? Kiedyś disco polo było bardzo na czasie,teraz mało kto sie przyznaje,ze lubi to.Ta muzyka uważana jest przez wielu ludzi za "wieśniacką" muzykę.Co sądzicie o tekstach piosenek,układach tanecznych? Jesli lubicie to jakie macie ulubione zespoły? Czekam na Wasze wypowiedzi ;)

No, ale niektórzy ludzie uważają,że to tandtetna muzyka, o ile ją tak nazywają.

Według mnie na imprę jest to super muzyka, przy której publika się bawi. :)

No bo przy metalu nie da się tak potańczyć .Chociaż do słuchania muzyki jestem fanką metalu i rocka.

Guest Anonymous

słucham i to dużo ^^ Mój braciszek mnie zaraził :P

Dla mnie to jeden z gatunków muzyki, którego częściej słucham. I słuchanie jej wcale nie jest obciachem.:P Uwielbiam się bawić przy tej muzyce :rotfl: :]

Guest Anonymous

MalinoweLove, dołuje? No co ty, taka dobra muzyka bez przesłania nie może dołować ;D

Zaśpiewają o napotkanej dziewczynie z remizy i od razu jest hit.

Aktualnie nie słucham ,ale na imprezie pewnie czemu nie .Chętnie się wraca do klimatów z przed lat ( ; . Poza tym nie wyobrażam sobie wesela bez DP.

Nie uważam również tej muzyki za wiochę. Kto co lubi.

Dla mnie słuchanie muzyki, która "jest na czasie" jest troszkę absurdalne. Jestem otwarty na wszystkie gatunki muzyczne, w każdej zdarzają się dobre i kiepskie zespoły. Disco-polo jest na tyle specyficzne, że nie da się przy tym nie tańczyć :).

O dżisas jak patrzę na tych ohydnych disco polowców co ich na wiwie puszczają to mi się słabo robi. Kiedyś leciała jakiś teledysk, gość jechał samochodem i śpiewał, że wszystkie na niego lecą. Śmiałam sie z tego chyba ze dwadzieścia minut.

Słuchacie czy nie?

Nie i nie zamierzam. No chyba, ze na weselu to wtedy nie przeszkadza mi.

Co sądzicie w ogóle o niej?

Kompletnie mi sie nie podoba. Zadnego przeslania, wczucia sie. Tylko jakies bzdury. Uklady taneczne? Dla mnie to jest smiech na sali.

Ogolnie na poprawienie nastroju na imprezie puszcza sie jeden teledysk. Mamy z czego sie przynajmniej posmiac. :lol-above:

Jak się ją lubi bo lubi i się jej wstydzi to nie jest jeszcze tak tragicznie, gorzej jak się jest już takim wsiochem, który tą muzykę uwielbia.

Jak moja koleżanka z pracy słuchała non-stop tej samej kasety to nie wytrzymałem i przeciąłem taśmę ;P.

Ten syf cofa ludzi w rozwoju..

Prawda jest taka że wszyscy narzekają na to disco polo a przy nim się bawią dobrze na wszelkich weselach także takie wypowiedzi jakie serwuje dzieciak konsal są śmieszne

Mówi że taki syf cofa w rozwoju ... to musiał pewnie dużo tego słuchać ;-)

Prawda jest taka że wszyscy narzekają na to disco polo a przy nim się bawią dobrze na wszelkich weselach
Jesteś bezkonkurencyjny ze swoim doświadczeniem. Nie mam szans :lol-sweat:
także takie wypowiedzi jakie serwuje dzieciak konsal są śmieszne
Mam nadzieję, że dobrze się ubawiłeś, hahahahahahahahahahaha.
Mówi że taki syf cofa w rozwoju ... to musiał pewnie dużo tego słuchać ;-)
24h/dobę. Jeeesteś szaaaalonaaaa :hump: :hump: :hump:

przy nim się bawią dobrze na wszelkich weselach

Ludzie dobrze się bawia na weselach przy tym? no to musze cię rozczarowac - to jest na zasadzie, że jak czlowiek sobie chlapnie to i taka chała nie przeszkadza .

przy nim się bawią dobrze na wszelkich weselach

Ludzie dobrze się bawia na weselach przy tym? no to musze cię rozczarowac - to jest na zasadzie, że jak czlowiek sobie chlapnie to i taka chała nie przeszkadza .

no to chyba wesela oglądałaś tylko na filmach.... albo ludzie już w kościele chlali bo jak przychodzą na zabawę to jednym kielonem na bank się nie upiją i tańczą chętnie ;-)

Jacy słuchacze - taka muzyka, to samo tyczy się klubów: jaka klientela - taka muzyka :)

Ja nie słucham i nie słuchałam Disco Polo. Nie bawią mnie takie rytmy.

Prawda jest taka że wszyscy narzekają na to disco polo a przy nim się bawią dobrze na wszelkich weselach także takie wypowiedzi jakie serwuje dzieciak konsal są śmieszne
Prawda jest taka, że powinieneś lepiej rozwinąć komory mózgowe zanim zaczniesz płytko komentować teksty inteligentniejsze od twojego orzecha we łbie.