Skocz do zawartości
Obcy

Kilka słów wyjaśnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam tak te wszystkie Wasze żale i płacze, że Guśka nie dobra, że eXmate napuszony, że to..., że tamto. Czy stanęliście kiedyś 'z boku' i popatrzyliście na wszystko obiektywnie? Widzieliście na jakimś innym forum taką samowolkę? Przekleństwa na lewo i prawo, szydzenie, podjazdy chamskie? Pewnie powiecie „ale tak było zawsze...” Fakt, to jest mój błąd, że na to pozwoliłem. A teraz kiedy chcemy to ogarnąć to jest wielki bunt bo ograniczenie wolności.... no K$3@//^%.... Na każdym innym portalu pobanowali by Was po pół godzinie 4 ever. Traktujecie andriskosa jak ciepłe gniazdko i prywatny chat. Gdyby jeszcze przybywało postów i ludzi to może i byśmy nie zaczynali tej revolty. Ale od roku tu niiiic się nie dzieje. Jeśli już dojdzie jakiś user i spodoba mu się specyficzny klimat to zostanie i coś popisze. Zobaczcie jednak ile osób rejestruje się, napisze 3-4 posty i tyle go było widać. Zastanawialiście się dlaczego? Może przez te ciasne kółko wzajemnej adoracji, które tylko potrafi sypać epitetami.... Dlaczego na zaprzyjaźnionym forum ThisPartIsUs przy ~100 userach przybywa kolo 80u postów dziennie? Co jest nie tak...bo coś na pewno... Mniem twierdzić iż to właśnie ten specyficzny, Wam odpowiadający, klimat blokuje nowych userów. Odpycha ich od nas.

Postanowiliśmy to zmienić. Nasze poczynania są stanowcze i podyktowane regulaminem. Co zrobicie Wy... nie wiem. Mam nadzieje iż ta decyzja (jaka by nie była) będzie solidnie przemyślana. Nam zależy na zatrzymaniu nowego usera.

Temat zostawiam otwarty. Będę w nim odpowiadał w miarę wolnego czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem w Waszym wydaniu określenia ''kółko wzajemnej adoracji'', nie rozumiem co przez to rozumiecie. Po prostu znamy się kupe czasu, a więc się w jakiś sposób razem trzymamy, ale czy kiedykolwiek dla jakiegoś usera byliśmy niemili? Zrobiliśmy na niego nalot? Co jest złego w tym, że jesteśmy ''zgrani''? To działa na podobnej zasadzie jak Wasza trójka (Obcy, Guśka, eXmate) - dokładnie tak samo się zachowujecie, dokładnie to samo robicie.

Co do utrzymywania nowych userów... Uważacie, że takie ''ograniczenia'' jakie wprowadzacie ich zatrzymają? Siedzę na kilku forach i szczerze mówiąc tam modteam pilnuje jedynie spraw technicznych i tego czy nie ma spamu + czasem interweniuje gdy użytkownicy zaczynają się obrażać, ale nie ma żadnego wlepiania warnów za to, że ktoś napisał ''brzydkie słowo'' ( :lmao:), przecież to jest kwestia kultury osobistej, zresztą, nie kumam, nikt tu nie rzuca ku***mi na prawo i lewo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wyście się ku*** uparli z tym ,,kółkiem wzajemnej adoracji", ja pi***ole?... Już mam tego ku*** dość powoli, słuchać ciągle tego waszego pierdolenia, że przez ,,kółko wzajemnej adoracji" Andriskos to, Andriskos tamto... Skoro tak tu było zawsze, i kiedyś był ruch, to problem nie leży w tym, że tu klniemy, ale niech żyje logika ModTeamu! pi***olę taką robotę, nie mam zamiaru marnować czasu na forum, które ,,tak bardzo chce się poprawić, że wprowadza skrajną cenzurę". Żegnam ozięble.

PS. tak, byłem i jestem na kilku forach, gdzie klnie się na potęgę. Każde miało/ma się dobrze. Jeśli już nie istnieje, to ze względów finansowych. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem w Waszym wydaniu określenia ''kółko wzajemnej adoracji'

To nie chodzi o to, żę się znacie. Mam raczej na myśli ścisłe grono ześcisłym / specyficznym poczuciem humoru. Naszym zdaniem Wasze zachowanie odstrasza potencjalnych userów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie chodzi o to, żę się znacie. Mam raczej na myśli ścisłe grono ześcisłym / specyficznym poczuciem humoru. Naszym zdaniem Wasze zachowanie odstrasza potencjalnych userów.

A ja nie zauważyłam żeby ich odstraszało, bo zwykle bardzo chętnie przyłączają się do rozmowy :) Przynajmniej ja nie widziałam sytuacji żeby jakiś użytkownik był np. zniesmaczony naszym ''specyficznym poczuciem humoru''.

Kłócimy się więcej niż sobie wyobrażasz.

Nie interesują mnie Wasze relacje poza forum, na forum tak się właśnie zachowujecie. Prywatnie to my też się kłócimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pi***olę taką robotę, nie mam zamiaru marnować czasu na forum, które ,,tak bardzo chce się poprawić, że wprowadza skrajną cenzurę". Żegnam ozięble.

Masz pomysł na poprawę sytuacji to słucham. My już wykorzystaliśmy wszystkie pomysły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie zauważyłam żeby ich odstraszało, bo zwykle bardzo chętnie przyłączają się do rozmowy :) Przynajmniej ja nie widziałam sytuacji żeby jakiś użytkownik był np. zniesmaczony naszym ''specyficznym poczuciem humoru''.

A co ma taki nowy user zrobic? Prosic nie klnijcie? Ma to głęboko i odchodzi......sam bym tak zrobił

10% nowych sie przyłączy, reszta odejdzie bez słowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na forum od niedawna i nie zauważyłem tego ich specyficznego poczucia humoru. Pierwszego dnia już mi się miło z Wami pisało i chętnie tu przebywałem.

bo jesteś jednym z nielicznych, którym odpowiada taki styl..... ot co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie interesują mnie Wasze relacje poza forum, na forum tak się właśnie zachowujecie. Prywatnie to my też się kłócimy.

Z Mateo gadam tylko jak mamy coś omówić, związane z forum, prywatnie, wcale, a wcale. Z Obcym, raz się popiszę, raz nie, ale też w szczególności w sprawach z forum.

I kłócimy się w sprawach forum, bardzo, a bardzo często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zauważyłem zbyt wielu przekleństw, czy też głupich docinek, wyzwisk. Przecież dyskusja na forum trzyma(ła) poziom, ale to co się ostatnio tutaj dzieje zmienia Andriskosa nie do poznania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba przyznać, że na forum zrobiło się ostatnio mało przyjemnie, zrobiło się ostro itd. Ale szczerze mówiąc zgadzam się z Obcym.Na innych forach nie ma takiej nagonki, ale też nie ma przekleństw, a przynajmniej nie tylu. Potrzebny jest tu komprosmis, każda ze stron powinna odetchnąć i trochę odpuścić. Bo kłótnie się piętrzą... a o co? o niecenzuralne słowa? czy naprawdę warto poświęcać to forum dla kilku k**w itd.? Każdemu wyjdzie na dobre jak wyeliminuje te kilka słów ze swojego słownika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno. Obcy, Misiaczku mój, chcę Cię uświadomić, że też z nami trzymałeś, też z nami klnąłeś, i też się z nami napierdzielałeś z nas nawzajem. Więc mi teraz nie pi***ol, że to NASZA wina, skoro sam w tym uczestniczyłeś. I chociaż Ty przestań wk***iać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ma taki nowy user zrobic? Prosic nie klnijcie? Ma to głęboko i odchodzi......sam bym tak zrobił

10% nowych sie przyłączy, reszta odejdzie bez słowa

Odchodzą, bo nic się nie dzieje, przez to forum nie zachodzi im w pamięć i zwyczajnie o nim nie myślą, nie pamiętają = nie wchodzą tu. Gdyby im nie pasowały przekleństwa, odzywki, whatever, to myślę, że by o tym napisali :) (Zresztą, nawet jeśli ktoś przeklnie, to jest to ocenzurowane i nie razi w oczy.)

Z Mateo gadam tylko jak mamy coś omówić, związane z forum, prywatnie, wcale, a wcale. Z Obcym, raz się popiszę, raz nie, ale też w szczególności w sprawach z forum.

I kłócimy się w sprawach forum, bardzo, a bardzo często.

Nie interesuje mnie to, napisałam Ci, że na forum, przy nas, również zachowujecie się jak ''kółko wzajemnej adoracji''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie interesuje mnie to, napisałam Ci, że na forum, przy nas, również zachowujecie się jak ''kółko wzajemnej adoracji''.

Bo staramy się dogadać jako ekipa, a nie aby każdy mówił co chciał.

Daliśmy Wam rękę, do tej pory jeszcze nikt nie napisał co chciałby mieć w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo staramy się dogadać jako ekipa, a nie aby każdy mówił co chciał.

Daliśmy Wam rękę, do tej pory jeszcze nikt nie napisał co chciałby mieć w regulaminie.

1. Nie chcę Twojej ręki.

2. Regulamin był okej, nie w nim tkwi problem :) (Tzn. warny za przekleństwa i inne pierdoły sobie darujcie o_O) Przynajmniej wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno. Obcy, Misiaczku mój, chcę Cię uświadomić, że też z nami trzymałeś, też z nami klnąłeś, i też się z nami napierdzielałeś z nas nawzajem. Więc mi teraz nie pi***ol, że to NASZA wina, skoro sam w tym uczestniczyłeś. I chociaż Ty przestań wk***iać.

Ale ja nigdy nie twierdziłem ze jestem święty. Swój gwóźdź do trumny też wbiłem.

Trzeba przyznać, że na forum zrobiło się ostatnio mało przyjemnie, zrobiło się ostro itd. Ale szczerze mówiąc zgadzam się z Obcym.Na innych forach nie ma takiej nagonki, ale też nie ma przekleństw, a przynajmniej nie tylu. Potrzebny jest tu komprosmis, każda ze stron powinna odetchnąć i trochę odpuścić. Bo kłótnie się piętrzą... a o co? o niecenzuralne słowa? czy naprawdę warto poświęcać to forum dla kilku k**w itd.? Każdemu wyjdzie na dobre jak wyeliminuje te kilka słów ze swojego słownika.

No więc właśnie. Niech każdy coś poświęci dla ogólnego dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Traktujecie andriskosa jak ciepłe gniazdko i prywatny chat. (...) Zastanawialiście się dlaczego? Może przez te ciasne kółko wzajemnej adoracji, które tylko potrafi sypać epitetami.... (... )Co jest nie tak...bo coś na pewno... Mniem twierdzić iż to właśnie ten specyficzny, Wam odpowiadający, klimat blokuje nowych userów. Odpycha ich od nas.

Nie no, skądże, nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc skończcie pi***olić, że to wina "kółka", bo to wina każdego z nas. Najwięcej bluzga Zagadka, który jest na forum raz na rok. My klniemy jak 99,9% społeczeństwa. Nawet nasz cudowny ModTeam klnie. Więc błagam, ku***, no błagam... Nie zrzucajcie winy na nas. Bo co? Bo nie należymy do ,,elity"? Hipokryzja jak stąd do Ruskich, tylko Ty masz honor... Chociaż i tak dopiero wtedy, kiedy ktoś Ci to wypomniał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że userzy są w stanie zmienić swoje postępowanie (słownictwo) dla dobra forum, ale na pewno - nie zrobią tego jeśli wciąż będzie tu Guśka. Przepraszam Obcy, nie chce wywierać na Tobie nacisku w stylu "albo ona albo my". Tylko nie widzisz pewnych rzeczy. To już nawet nie jest kwestia tego przeklinania. Myślę, że userom nie przeszkadza to, że prosicie o zaprzestanie używania takiego czy innego słownictwa. Myślę, że przeszkadza im to, że tak naprawdę poświęcili temu forum masę czasu, napisali tu tyle postów, a jak przychodzi, co do czego, to taka pierwsza lepsza osoba - która w teamie znalazła się nie za zasługi, a ot tak, po prostu - ma prawo się wywyższać i nie szanować innych. Tutaj wszyscy powinniśmy być równi, bycie moderatorem to nie przywilej, a szereg obowiązków - a Guśka traktuje to chyba inaczej. Osobiście nie mam jej chyba nic do zarzucenia, poza tym, w jaki sposób traktuje osoby, które mają odmienne zdanie od niej. Ze strony moderatorskiej, nie bardzo może się wykazać, bo nie ma tu ludzi. Zraziła mnie do siebie jednak pewną rzeczą - dużo obiecywała, że rozrusza forum, że ściągnie tu ludzi - i jak sama napisała w swoim temacie przywitalnym

http://andriskos.pl/topic/3828-yo/page__st__20

-

Zostałam poproszona o pomoc, chce rozwinąć te forum i naprawić, więc z tego powodu mam moda.

Od kwietnia mijało sporo czasu, a jej posty widywałam częściej na konkurencyjnym ts, gdzie była zwykłym użytkownikiem, niż tutaj. Większego ruchu, czy czegokolwiek konkretnego wypływającego z jej inicjatywy też nie zauważyłam. Nie pokazała nam tego rzekomego 'doświadczenia w wyciągania forów z bagna', nie sprawdziła się totalnie, to i mamy prawo być zawiedzeni. Do tego, zaczyna się teraz bardzo szarogęsić, wywyższać. Ludzie przez nią odchodzą, a ona zamiast spróbować choć trochę załagodzić te spory, to zachowuje się jakby właśnie była w okresie intensywnego dojrzewania (w sumie nie zdziwiłabym się, jeśli jest nastolatką). Moderator powinien być obiektywny, a nie unosić się własną dumą. Nie może również zapominać, że jest tak jak my zwykłym userem z dodatkowymi uprawnieniami do "sprzątania", a nie do wywyższania się. Gdzieś już o tym wspominałam, śmiem twierdzić, że jeśli Guśka straci moda, to po pewnym czasie zniknie z forum, ale nie będzie to duża strata - bo i tak niewiele od siebie wnosi. A jak odejdzie te osiem osób? Guśka ich nie zastąpi. Chcecie żeby forum ruszyło, to naprawcie wszystko u podstaw, dopiero później wprowadzajcie innowacje. Obcy, mam wrażenie, że masz bardzo dobry kontakt z Guśką i myślę, że nie chcesz jej zdjąć, bo masz "dobre serducho". Ale forum to forum, jeśli ktoś się nie sprawdza, to albo trzeba poprosić go o zmianę zachowania albo po prostu go zdjąć. Problemem tego forum nie są przekleństwa. Problemem jest brak konsekwencji i źle dobrany team - kiedyś tworzyli go ludzie, którzy na to zasłużyli, a nie Ci, którzy akurat się natrafili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trus, czyli jednak regulamin ;)

ma prawo się wywyższać i nie szanować innych.

Luvu, niby jak nie szanowałam Was? Poproszę o konkretne przykłady.

Osobiście nie mam jej chyba nic do zarzucenia, poza tym, w jaki sposób traktuje osoby, które mają odmienne zdanie od niej.

Mam przypomnieć kto przeklinał, kto się rzucał i kto wyzywał kiedy ktoś miał inne zdanie od niego? Akurat Tutaj nie mam na myśli Ciebie.

Zraziła mnie do siebie jednak pewną rzeczą - dużo obiecywała, że rozrusza forum, że ściągnie tu ludzi - i jak sama napisała w swoim temacie przywitalnym

Nie wiedziałam, że moje życie wtedy obróci się o 180 stopni.

2 pogrzeby robią swoje i to nie starych ludzi, tylko dosyć młodych. Musiałam i chciałam zająć się dzieciakami po stracie ich ojca. Przepraszam, że dla mnie ważniejsze były one niż forum.

Poza tym ciężko było cokolwiek zrobić jeśli każdy na nową zmianę wrzeszczał i mówił nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz spójrzcie proszę łaskawie na co niektóre posty w tym temacie. Postawcie się na miejscu osoby trzeciej nie związanej z forum a dopiero co przybyłej.

Szukamy kompromisu. Daliśmy wam wolną rękę w temacie z zasadami, które możecie ustalić sami.

Chętnie przeanalizujemy waszą propozycję i ewentualnie, w razie wątpliwości otworzymy kolejny temat mający na celu dodanie lub korekcję wspólnie z Wami zapisów, które otrzymamy a co do, których mamy wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.