Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Samuel

Piękne zęby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amethyst

Jak poprawić kolor swoich zębów bez wybielania? zna ktoś nazwe pasty

lub jakiegos płynu ,który rzeczywiście przynosi efekty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze kiedy w szkole mieliśmy robione badania kontrolne u stomatologa, najwięcej problemów z zębami mieli ci, którzy mieli najbielsze. Co prawda to żaden dowód naukowy, ale empiryzm też coś znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jest myć zęby codziennie, może nie będa walić swoim blaskiem po ślepiach, ale będą białe :) Pasty z tych lepszych firm oczywiście.

Jak już tak bardzo chcesz mieć piękny biały uśmiech to tylko wybielanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś dentystka powiedziała mi, że im zęby są bielsze (naturalnie) tym słabsze od tych, które nie mają typowo czystej barwy bo mają mniej wapnia. Właściwie z mojego przekonania wszystko by się zgadzało. A co do dbania o kolor - może pomóc wszystko powyżej ale i nie musi w ogóle dać rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o preparaty wybielające - większość (często w niewidoczny sposób ) wpływa negatywnie na nasze zęby ze względu na skład - dlatego osoby o słabych zębach raczej nie powinny ich stosować. Co nie zmienia jednak faktu, że niektóre są całkiem skuteczne. Nie będę podawać konkretnych nazw, bo każdy ma inne szkliwo, nie na wszystkie osoby zadziała ten sam produkt - trzeba sobie przetestować trochę i znaleźć coś, co będzie nam pasować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak poprawić kolor swoich zębów bez wybielania? zna ktoś nazwe pasty

lub jakiegos płynu ,który rzeczywiście przynosi efekty?

jedzenie sera białego naturalnie poprawia kolor, do tego gumy do życia (zawsze w jakimś stopniu pomogą, chociaż kiedyś w to nie wierzyłam), a past i płynów na rynku jest cała masa.

ja polecam Crest 3D White.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam z tym problemu, wystarczy mi szczotkowanie zębów 2-3 razy dziennie i przy okazji przeżuwam codziennie paczkę gum (ale to dlatego, że lubię, a nie ze względu na ząbki xD).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znam całkiem prosty zabieg by wybielić zęby w sposób delikatny i skuteczny -> wystarczy porzuć i pomasować zęby tabletką węgla [węgiel używany przy zatruciach].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi