Jump to content
Guest Amethyst

Jaki ostatnio obejrzeliście film?

Recommended Posts

w sumie jednym okiem oglądam 7:39.... hm.. taki sobie.. :P taki na ogladanie jednym okiem :D , ale piłuje zębiska na .. Oculus .. to zdaje się 2 częsc? bo gdzieś to już widziałam :)   .

i to... :D

Wszyscy Jesteśmy Chrystusami - Genialny, zwłaszcza jeśli ktoś widział Dzień Świra (a kto nie widział?)

Dom Wariatów - Nuda, chociaż można wyłapać kilka dobrych dialogów.

Zacząłem oglądać właśnie 5 sezon The Walking Dead.

Super film.

a ja myslałam  że juz dokręcili resztkę i ... :( zong... obejrzałam co zrobili .. i teraz czekac bede ..

wczoraj skonczyłam Mgły Avalonu a za chwilę będę  ,,Herosi "

Ja ostatnio Interstellar. Geniusz. Nie rozumiem opinii osób, które mówią, że film był słaby i nudny. To jest produkcja tego typu, że nic sie nie dzieje, ale cały czas siedzi się i ogląda w napięciu. Ma wzruszające momenty. Cóż chcieć więcej. Może w pewnych momentach przesadzili trochę z fikcją, ale generalnie fantastyczny film.

A mnie ostatnio namówiono aby pójść do kina i abym obejrzał film "Snajper", i jak dla mnie jest dobry to film i ma coś w sobie :)

[REC] 4 - mieszane odczucia...

Pingwiny z Madagaskaru - całkiem spoko, ale serial wydaje się lepszy

a ja myslałam  że juz dokręcili resztkę i ... :( zong... obejrzałam co zrobili .. i teraz czekac bede ..

Warto czekać :D

Carriers - zjadliwy, ale szału jakiegoś nie ma :)

Obejrzeliśmy ostatnio wszystkie pięć odcinków Służb Specjalnych. Poszły dwie flaszki co oznacza że film był bardzo dobry, chociaż scenariusz jest dość złożony i czasem trudno to wszystko ogarnąć.