Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Gość Amethyst

Jaki ostatnio obejrzeliście film?

Rekomendowane odpowiedzi

hm... Wilcze dzieci... to anime... dziecię mi zaserwowało.. z początku byłam niechętna.. ale wciagło mnie i mam niedosyt.. mam nadzieję że wyjdzie druga częsc...

kolejny film to zbaw nas ode złego - świetny horror :)

i Gwiazd naszych wina.. cholerny dramat po którym buczałam  jak głupek...  bardzo .. dobre.. wszystkie trzy godne polecania.. skrajnie rózne.. ale.. poprostu najlepsze..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio nie mam czasu na nic a chetnie bym sb siadla i obejrzala cokolwiek :) Byle od poczatku do konca i bez krazacych mysli, ze jeszcze tyle mam do zrobienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie udalo i obejrzalam "Bog nie umarł"...i jestem troche zaskoczona caloscia.Spodziewalam sie troche inszego 'wnetrza' a tu dosc niespodziewany obraz, ktory nie wiem jak odebrac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim znajomym też się nawet podobał. Jako lekkie kino przygodowe, fantasy- można poświęcić te 1,40h na obejrzenie. Mi się nie podobał bo znam zdarzenie z punktu historycznego, znam trochę mitologii japońskiej, która tez w filmie występuje. Sam pomysł zrobienia z historii komiksu/mangi (jak kto woli) nie był zły, ale z prawdziwą historią to niewiele ma wspólnego. Gdyby odjąć wszystko to co nie miało miejsca bytu to byłby to film... polityczny. I to wcale nie zły. Irytował mnie brak poprawnego nazewnictwa,  formy grzecznościowe typu "pan, pani" gdzie powinno być "san, sama" etc. Ja wiem, ze dla odbiorcy nie zainteresowanego to są małe istotne kwestia ;) do tego film momentem przypominał mi "Piratów z Karaibów". Japońska obsada filmowa, to naprawdę nieźli aktorzy, niestety po angielsku brzmieli sztucznie, choć całkiem nieźle jak na japończyków sobie radzili :P Zabrakło mi typowo japońskiego klimatu. Tak więc uważam, że jesli amerykanie tykają się "takich" klimatów to nic dobrego z tego nie wyjdzie i wszystko będzie na ich modłę. Jeśli jesteś z poza grupy zainteresowanej Japonią jako tako- oglądaj bo może Ci się spodobać ;) Obiektywnie jednak muszę powiedzieć, że efekty były momentami bardzo dobre.

A tak od siebie polecę Ci chińska produkcję z Jet'em Lee "Hero" i "Dom latających Sztyletów", z naciskiem na ten pierwszy tytuł ;)

Edytowane przez Ćma Pudlowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Remember Me (Twój na zawsze).

Nie chcę tu spoilerować nikomu, bo w filmie było mnóstwo momentów, które wywierają mega wrażenie. Świetna fabuła, do niczego nie mam zastrzeżeń. Może jedynie zmieniłbym trochę końcówkę, ale przynajmniej mnie zaskoczyła.

Cokolwiek w życiu robisz nie ma to większego znaczenia, ale ważne jest żeby to zrobić, bo nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. Pojawia się ktoś w Twoim życiu i część Ciebie mówi nie jestem gotów a druga część mówi musi być Twoja na zawsze.

Hmmmmm... za dużo melodramatów ostatnio. Chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio oglądałem KUNG FURY i prawdę mówiąc dawno się aż tak nie uśmiałem z filmu jak ten. Więc jest zacny i ma tyle parodii  innych filmów że aż głowa boli ;). Chociaż trwa tylko ponad 30 minut ale jest to pięknie wypełniony czas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mad Max, polecam jeśli ktoś lubi kino akcji :)

Oj tak zgadzam się. A ostatnia część jest jak wisienka na torcie dla Mad Maxa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi