Jump to content
Professorek

Far Cry 3

Recommended Posts

Co sądzicie o tej grze? Wyszła na dniach. Jak dla mnie prezentuje się całkiem ciekawie. Niestety jednak, nie miałem jeszcze szansy spróbować gry na multiplayer. Za to historia to coś przemyślanego. Jesteśmy na małej wyspie którą powoli odkrywamy, przejmujemy posterunki pobliskiego 'gangu'. Celem gry jest obrona swoich bliskich i wydostanie się z tej udręki :)

Pobiegałem dziś kilka godzin i jestem zachwycony. Podoba mi się w niej połączenie FPSa z RPG, nie jest to tylko bezmyślna strzelanka w której jedynym celem jest iść do przodu, trzeba się sporo nakombinować. Wizualnie gra jest dopieszczona ale jakoś d*py nie urywa, czegoś brakuje.

Oj trójeczka jest zacna w swojej postaci. I jest to wielka poprawa po dość słabowitej drugiej części Far Cry. Ale ogólnie jest ona bardzo na plus i nie mam zarzutów jakoś :P

Grałem, grafika robi wrażenie.. nie przeszedłem bo zawsze coś ale :) myślę, że jak podobała Ci się 3 to 4 raczej nie będziesz rozczarowany, zwłaszcza widokami.

W 4 również to samo możesz robić, świat jest naprawdę duży i jest co robić. Dodatkowo można w jakimś stopniu wykonywać niektóre misje z innym graczem, np. odbicie fortu (samemu ciężko.. naprawdę ciężko).

A graliście w Blood Dragon do FC3? Podobało wam się? Mnie osobiście powalił na kolana, rany, jaki to był powrót do przeszłości :). Te kolory i styl...:).

Mnie właśnie też ta graficzność ujęła najbardziej. Na poczatku widok z oka bohatera też wydawał mi sie dziwny ale w sumie szybko sie przyzwyczaiłam :). Wiadomo, co kto lubi :).

Nie,własnie  o FC3, w 4 niestety nie miałam jeszcze okazji zagrać, bo nie mam czasu odpalić konsoli od ponad pół roku :(.

Może nie jakąś straszną fanką ale FC3 strasznie mi do gustu przypadł :). W co gram....hmm...GTA, RDR, Battlefield, oba Metra, T last of us itp, a teraz z niecierpliwością czekam na Mad Maxa :).