Jump to content
Luvuu

Kate Middleton jest w ciąży

Recommended Posts

O ciąży Kate Middleton poinformowała jej znajoma, Jessica Hay, dokładnie trzy tygodnie temu. Informację szybko podchwyciły amerykańskie tabloidy, które na kilku ostatnich okładkach umieszczały zdjęcia księżnej Katarzyny.

Pałac Buckingham postanowił jednak czekać z potwierdzeniem wiadomości. Do teraz. Właśnie wydano oświadczenie prasowe, w którym czytamy, że Kate rzeczywiście spodziewa się pierwszego dziecka.

Ich Królewska Wysokość książę i księżna Cambridge są szczęśliwi, że mogą ogłosić, że księżna Cambridge spodziewa się dziecka. Królowa, książę Edynburga, książę Walii, księżna Kornwalii oraz książę Harry i członkowie obu rodzin są zachwyceni informacją - czytamy w oświadczeniu. Jako że ciąża jest we wczesnym stadium, jej królewska wysokość pozostanie w szpitalu przez kilka dni, a następnie będzie odpoczywać.

Na większości portali Internetowych zrobił się to główny temat do artykułów, dyskusji. Zaskoczyła was ta wiadomość? Czy uważacie, że szum jaki robi się wokół Kate i Williama jest słuszny, czy wręcz przeciwnie?

Share this post


Link to post

Dzisiaj o tym słyszałam, ale ta informacja niespecjalnie mnie zainteresowała, bo to było wiadome od dosyć dawna :zdegustowany: Słuszny czy niesłuszny nie zmienimy tego, bo taka kolej rzeczy, jak się jest parą książęcą

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.