Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Professorek

Szpitale w waszym mieście

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakim poziomie są szpitale w waszych miastach? Jakie maja wyposażenie, czy może są na tak niskim poziomie, że większość spraw to pomoc doraźna? Chciałbym wiedzieć jak szpital w moim mieście prezentuje się na tle innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W miejscowości gdzie mieszkam jest kompletna klapa. Lekarze sądzili, że dostaję pierwszej miesiączki gdy ja jako dziecko dostałam jakiś bólów wyrostka i zamiast na usg położyli mnie na sali a badając wątrobę (przez ucznia) szukano jej po LEWEJ stronie. Komedia po prostu.

Sama opieka jeśli chodzi o poród także się nie przebija. Moja siostra rodziła w sali/nie sali na której był jedynie materac - bo inne były zajęte, a do tego nikt nie kontrolował jej stanu i nie mówił co powinna robić mimo, że rodziła pierwszy raz a w połowie porodu na salę weszła osoba z zewnątrz - bo się zgubiła, widząc moją siostrę spoconą i w bólach pół nagą. Nie słyszałam dobrej opinii o tym szpitalu, odsyłają Matki do miejscowości kilkanaście kilometrów dalej twierdząc, że tam mają lepszy sprzęt i w razie wypadku nie uratują dziecka. Strach lądować w takim szpitalu z przymuszonej woli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat u mnie jest trochę lepiej. Mamy 1 miejsce wg. Rzeczpospolitej jako szpital publiczny w województwie pomorskim. Jak na tak małe miasteczko to dobre osiągnięcie. Jednak jeszcze wiele nam brakuje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój szpital w którym się urodziłam i o którym piszę jest w małej miejscowości, może dlatego specjalnie nie świeci przykładem. Brak nowszego sprzętu - ewentualnie trzeba na niego długo czekać, albo odsyłanie do innych "lepszych". Inaczej prezentują się szpitale w większych miastach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć na wysokim, szczególnie ten w którym się urodziłam, ale ja tam nie wiem, nigdy więcej na szczęście nie było mi dane sprawdzać szpitalnych warunków (no może jedynie na ostrym dyżurze, ale na ostrym jak to na ostrym, wszędzie takie samo zamieszanie xD).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wspominając szpitala w Tomaszowie (bo to jakaś rzeźnia) , to szpital Zamojski jest jednym z lepszych szpitali jakie widziałem...no chyba że Lubaczów. 

Często w nim bywam, bo mam ostatnio problemy z serduszkiem i miałbym grzech gdybym narzekał. Lekarze są kompetentni, niektórzy przyjeżdżają z bardzo daleka...

Sprzęcik jest ( WOŚP chyba dwa lata temu zaopatrzyła Nas w nowy sprzęt na dziecięcym)  jest czyściutko, personel jest b.miły. 

I ogólnie to szpital im. Jana Pawła :] Sympatyczny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szpital jest w miejscowości obok i można nazwać to rzeźnią. Przez tyyyyle lat słyszałam tylko kilka pozytywnych opinii. Reszta jest strasznie negatywna, zresztą sama nieraz odczułam to na własnej skórze. Dlatego wolę już jechać do Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi