Jump to content
icydrug

Rozwazny czy romantyczny?

Recommended Posts

Guest Anonymous

Ja trochę tego i tego :D

Często staram się myśleć rozważnie ale romantyzm jest silniejszy..

Wydawało mi się że mało we mnie romantyzmu ... lecz ostatni czas pokazuję że jednak jest i to bardzo dużo :P

Więc jestem romantyczny ale i także rozważny ;)

Guest Amethyst
Rozważny/a czy romantyczny/a?

U mnie to zależy w jakiej sytuacji :)

Chociaż jednak przeważa u mnie natura romantyczki :shy: Często kieruję się sercem-i to niestety mój błąd.

nie jestem romantyczką, nie oznacza to, że przejaw romantyzmu ze strony partnera mnie nie rusza.

dobrze, że On wykazuje jakiś romantyzm. z mojej strony to zero ._.

fFajne tematy na tym forum poruszacie :) ,ale do dzieła:

romantyzm..to chyba domena mężczyzn :) hehe taki mi się wydaje, ale mogę się mylić. I za to właśnie kobiety nas lubią :) ostatnio z moją partnerką doszliśmy do wniosku, że ona jest bogumiłem a ja basią (noce i dnie) hehe :) aaaa.. romantyzm ma jedną wadę (przynamniej w moim przypadku) popada się w skrajności dosyć często ;/ i wówczas romanyk potrzebuje pomocy :)

Bywam rozważna, raczej nie jestem romantyczna- chyba nigdy taka nie byłam. :lol-sweat: Czasami robiłam bukiety z kwiatów, czuję sentyment do maskotek, zwłaszcza jednej najstarszej, ale nie wiem, czy to świadczy o romantyczności.

Ja jestem mieszanką obu tych cech ale chyba jednak mam więcej w sobie z romantyka ale rozważny też na swój sposób jestem ;)