Skocz do zawartości
icydrug

Rozwazny czy romantyczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem okropnym romantykiem, kwiaty, kolacje na świeżym powietrzu wieczorami, świece do wspólnej romantycznej kąpieli itp itd. Ale odkąd moja kobieta zniszczyła cały mój świat i przyszłość, pieprze to. Nie staram się być romantyczny ani tez rozważny. Jestem taki jak mi pasuje w danym momencie, taki jak chce być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzadko bywam rozważna, ale romantyczką też bym siebie nie nazwała. Jestem bardzo impulsywna, nieczęsto ma to związek z jakimkolwiek romantyzmem w moim przypadku... ;) Choć zdarza mi się analizować pewne sytuacje, czynności, czasem wręcz nadmiernie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę, że jedno nie wyklucza drugiego. jeśli robi się coś z głową - można być romantycznym.

chociaż fajnie jest się czasem zapomnieć, zatracić, byle tego później nie żałować i tyle.

jestem straszną romantyczką, natomiast nie brakuje mi rozwagi, dlatego dla mnie często się to łączy ze sobą.

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zapytam z innej mańki. Czy faktycznie romantyczny jest słowem opozycyjnym do rozważny? :P

Nie jestem rozważny to na pewno. Mam fiubździu w głowie, jestem szalony, skupiam się raczej na chwili obecnej niż na przyszłości, żyję chwilą. Ale romantykiem też nie jestem, chociaż dla mnie romantyk łączy się głównie z uczuciową sferą. Nie organizuję dziewczynie kolacji przy świecach, nie obsypuję jej płatkami róż. Czasami dostanie kwiaty, ale też nie jakoś specjalnie często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zapytam z innej mańki. Czy faktycznie romantyczny jest słowem opozycyjnym do rozważny? :P

Rozważność to rozsądność i racjonalność - więc raczej jest. Romanse jednak potrafią odebrać trochę rozumu.

Siebie widzę gdzieś pomiędzy, delikatnie po stronie rozsądku. Potrafię być romantyczny ale nie na codzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi