Jump to content
Luvuu

Kibicowanie - na stadionie, czy przed telewizorem?

Recommended Posts

Na pewno znajdą się wśród nas fani różnych dyscyplin sportowych, drużyn, czy sportowców... Jaką formę kibicowania wolicie - tą stadionową, czy może na kanapie/w barze, przed ekranem telewizora? Dlaczego preferujecie właśnie tą formę? ;)

Share this post


Link to post

Kibicowanie zarówno w pubie, jak i na stadionie dostarcza wielu emocji. Niestety nie mam możliwości jeżdżenia na mecze mojego klubu, ale niejednokrotnie oglądam z innymi Niebieskimi w pubach, jeżdzę na zloty, spotkania regionalne i daje mi to wiele frajdy. Doping jest kosmiczny, zdaża się, że lepszy niż na trybunach. Bitwy na przyśpiewki, dissy podczas meczu, słowne utarczki a po spotkaniu wspólne picie - to wszystko składa się na magiczną atmosfera.

Share this post


Link to post

Co mnie bardzo irytuje to to, żę większość ludzi udaje się na stadion i tak w ogóle nie wspiera swojej drużyny. Ok, rozumiem, że można być zainteresowanym oglądaniem meczu, ale kto ma wspierać drużynę jak nie kibice na stadionie?

Share this post


Link to post

Szczerze mówiąc bardzo rzadko oglądam mecze, po prostu w żaden sposób mnie nie wciągają.. Może siatkówka, ale to też bardzo rzadko.. i jak już miałbym oglądać to zdecydowanie na stadionie, hali.. Inne emocje i te sprawy XP

Share this post


Link to post

Ja w ostatnim czasie już tylko i wyłącznie z loży prasowej. Czyli powiedzmy, że na stadionie. No chyba, że eventy typu MŚ w Katarze, to raczej średnio jest jak znaleźć się na hali. ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.