Jump to content
Luvuu

Kibicowanie - na stadionie, czy przed telewizorem?

Recommended Posts

Na pewno znajdą się wśród nas fani różnych dyscyplin sportowych, drużyn, czy sportowców... Jaką formę kibicowania wolicie - tą stadionową, czy może na kanapie/w barze, przed ekranem telewizora? Dlaczego preferujecie właśnie tą formę? ;)

Kibicowanie zarówno w pubie, jak i na stadionie dostarcza wielu emocji. Niestety nie mam możliwości jeżdżenia na mecze mojego klubu, ale niejednokrotnie oglądam z innymi Niebieskimi w pubach, jeżdzę na zloty, spotkania regionalne i daje mi to wiele frajdy. Doping jest kosmiczny, zdaża się, że lepszy niż na trybunach. Bitwy na przyśpiewki, dissy podczas meczu, słowne utarczki a po spotkaniu wspólne picie - to wszystko składa się na magiczną atmosfera.

Co mnie bardzo irytuje to to, żę większość ludzi udaje się na stadion i tak w ogóle nie wspiera swojej drużyny. Ok, rozumiem, że można być zainteresowanym oglądaniem meczu, ale kto ma wspierać drużynę jak nie kibice na stadionie?

Szczerze mówiąc bardzo rzadko oglądam mecze, po prostu w żaden sposób mnie nie wciągają.. Może siatkówka, ale to też bardzo rzadko.. i jak już miałbym oglądać to zdecydowanie na stadionie, hali.. Inne emocje i te sprawy XP

Ja w ostatnim czasie już tylko i wyłącznie z loży prasowej. Czyli powiedzmy, że na stadionie. No chyba, że eventy typu MŚ w Katarze, to raczej średnio jest jak znaleźć się na hali. ;)