Jump to content
Guest Amethyst

Ulubione pieszczoty

Recommended Posts

Guest Amethyst

Jakie pieszczoty lubicie?

Ja Uwielbiam gdy mnie kąsa, liże po szyji,karku .... :oops: gdy robi to długo raz ostro raz delikatnie. Sprawia mi także przyjemność gdy czasem podczas calowania lub seksu ciągnie mnie za włosy =)

Share this post


Link to post

Ja lubię wszystkie pieszczoty, i te delikatne, i ostre. Jestem pieszczoszkiem. I dawanie przyjemności pieszczotami, mi również przyjemność sprawia.... Najbardziej lubię jak kobieta dotyka moich sutków, są bardzo wrażliwe na dotyk, lubię gdy kobieta całuje mnie po brzuszku, pępku..i niżej pachwina...i jeszcze niżej. :shy:

Share this post


Link to post
Guest Dev

Uwielbiam całowanie szyi. Mmm. Cudowne uczucie. Tak samo uszy, klatka piersiowa no i jeszcze tam tam tam no.

Share this post


Link to post

Jestem wrażliwy na punkcie pieszczot i nie mam jakichś specyficznych miejsc, ogólnie lubie czuć kobiecy dotyk, najlepiej w okolicy brzucha, klatki piersiowej, czy szyi :]

Poza tym, sam muszę kiziać, bo taki już jestem, że nawet gdy się przytulam do partnerki, to automatycznie gładzę po biodrze czy trzymam rękę. Jestem taki pieszczoch, że staram się, by dziewczyna przy mnie się rozpływała, a sam raczej wymagań nie mam. Chodzi głównie o namiętność i pewnego rodzaju żądzę. Jeżeli w pieszczotach jest pewnego rodzaju namiętność, sprawiają przyjemność - jakie by nie były.

Share this post


Link to post

Uwielbiam choć przyznam,że ostatnio takie pieszczoty mialam pare miesiecy temu :( Ogólnie lubie być pieszczona w miejscach, które większość wymieniła: kark( aż pozytywne dreszcze mnie przechodzą) , szyja, piersi, brzuszek i jeszcze coś , ale nie bede sie wyrażac :D :)

Share this post


Link to post

Czego ja nie lubię... Moja jest genialna we wszystkim... :puppyeyes: Ale jeśli miałbym wybrać te, przy których odchodzę od zmysłów, to jakiekolwiek pieszczoty szyi, sutków, dołu brzuszka/podbrzusza i góry ud... ^^

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.