Jump to content
Guest Amethyst

Ulubione pieszczoty

Recommended Posts

Guest Amethyst

Jakie pieszczoty lubicie?

Ja Uwielbiam gdy mnie kąsa, liże po szyji,karku .... :oops: gdy robi to długo raz ostro raz delikatnie. Sprawia mi także przyjemność gdy czasem podczas calowania lub seksu ciągnie mnie za włosy =)

Ja lubię wszystkie pieszczoty, i te delikatne, i ostre. Jestem pieszczoszkiem. I dawanie przyjemności pieszczotami, mi również przyjemność sprawia.... Najbardziej lubię jak kobieta dotyka moich sutków, są bardzo wrażliwe na dotyk, lubię gdy kobieta całuje mnie po brzuszku, pępku..i niżej pachwina...i jeszcze niżej. :shy:

Guest Dev

Uwielbiam całowanie szyi. Mmm. Cudowne uczucie. Tak samo uszy, klatka piersiowa no i jeszcze tam tam tam no.

Jestem wrażliwy na punkcie pieszczot i nie mam jakichś specyficznych miejsc, ogólnie lubie czuć kobiecy dotyk, najlepiej w okolicy brzucha, klatki piersiowej, czy szyi :]

Poza tym, sam muszę kiziać, bo taki już jestem, że nawet gdy się przytulam do partnerki, to automatycznie gładzę po biodrze czy trzymam rękę. Jestem taki pieszczoch, że staram się, by dziewczyna przy mnie się rozpływała, a sam raczej wymagań nie mam. Chodzi głównie o namiętność i pewnego rodzaju żądzę. Jeżeli w pieszczotach jest pewnego rodzaju namiętność, sprawiają przyjemność - jakie by nie były.

Uwielbiam choć przyznam,że ostatnio takie pieszczoty mialam pare miesiecy temu :( Ogólnie lubie być pieszczona w miejscach, które większość wymieniła: kark( aż pozytywne dreszcze mnie przechodzą) , szyja, piersi, brzuszek i jeszcze coś , ale nie bede sie wyrażac :D :)

Czego ja nie lubię... Moja jest genialna we wszystkim... :puppyeyes: Ale jeśli miałbym wybrać te, przy których odchodzę od zmysłów, to jakiekolwiek pieszczoty szyi, sutków, dołu brzuszka/podbrzusza i góry ud... ^^