Skocz do zawartości
Luvuu

Wakacje - z biurem podróży czy na własną rękę

Rekomendowane odpowiedzi

W młodości sporo jeździłem na własną rękę, ale szczerze mówiąc od kiedy mam stale tylko 26 dni urlopu, w porównaniu do niegdysiejszyj wiecznych wakacji, to wolę zwiedzić jak najwięcej na wycieczce objazdowej i w razie potrzeby wrócić w jakieś zobaczone miejsce wymagające dłuższego zachwytu. Korzystałem z kilku biur podróży, dość miło było z Itaką, ale najlepiej wspominam eskapady z Wytwórnią Wypraw i w przyszłym sezonie najpewniej też będę szukał jakiegoś ciekawego kierunku za ich pośrednictwem, być może Kaukaz lub Litwa, Łotwa i Estonia?

Edytowane przez Kamit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie chodzi o ten plan,którego trzeba się trzymać, to niestety nie dla mnie,jadąc na wczasy, chodzi o wypoczynek,a nie o gonienie ludzi i zbiórki na czas. Tak zawsze robię od dawna i przynajmniej wracam wypoczęta,pełna wrażeń, bo także mnóstwo zwiedzam.

Ale ten ścisły plan jest przy wycieczkach bo jak wyjeżdżasz na wczasy to już go nie ma. Możesz robić co chcesz. Biura podróży mają większe możliwości i niektóre trakcje jakie oferują to samemu trudno by było je zorganizować już nie mówiąc o kosztach, które na pewno byłyby wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CO się z nimi dzieje? Bo ja wyjeżdżam z biurem podróży i jakoś mam się dobrze. Wiadomo biura podróży upadają ale to dlatego że jest ich dużo i te co upadają to są bardzo mało znane, nie rentowne które oferowały wycieczki czy wczasy w niskich cenach by tylko ściągnąć jak najwięcej klientów. Ja mam swoje zaufane biuro i nie obawiam się że nie wrócę z jakiejś podróży.

Edytowane przez kazikul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi