Jump to content
Guest Anonymous

Potrafisz zmienic kolo w swoim autku?

Recommended Posts

Guest Anonymous

Potraficie wymienic w razie potrzeby kolko w swoim autku? Bo ja jeszcze nie probowalam i chyba nie umiem tego. :lmao:

Guest Wojtek

ja też potrafie, a po trasach jeszcze nie jeżdże ;D

Hehe to nie taka sztuka. Potrafie o wiele więcej niż zatankowanie bez przelania baku albo wymiany kół na zimowe z letnich. Jeszcze się ucze, ale coraz lepiej mi idzie majstrowanie w silniku np. wymiana płynu z chłodnicy, filtry, świece, olej, uszczelki, arternator itd.

nie umiem ._.

zawsze mam nadzieję, że nic mi się nie stanie. zawsze mogę po chłopaka zadzwonić <: jako bym sobie poradzi>

w najbliższym czasie ojciec ma mi pokazać co i jak...

ale mieć prawko i nie umieć, to już chyba przegięcie.

Dlaczego?

O ile dobrze pamiętam na kursie nie uczą takich rzeczy. Szybka nauka zaczyna się jak złapiesz gumę na środku ruchliwej drogi i musisz sobie radzić :lmao:

Raz we Wrocławiu widziałem pewną kobiętę, która psikała WD-40 na śruby od koła bo nie miała siły odkręcić i myślała, że zardzewiałe. Panowie wy się tu chwalicie umiejętnościami a kobiety tego nie muszą potrafić. Który z Panów wie co to Maskara i jak się jej używa. Takie rzeczy to tajniki płci. Ja też moge się pochwalić że potrafie ustawić zapłon na słuch w 6-cylindrowcu albo zrobić rozrząd w dieslu bez blokad i malowania pasków, zdiagnozować prawdopodobną usterkę na słuch. Faceci mają to gdzieś w genach. Ja nie mam skończonej szkoły a potrafie zrobić w aucie prawie wszystko wraz z kasowaniem błędów silnika itd:D

Który z Panów wie co to Maskara i jak się jej używa

Ja wiem :D

Umiem zmienić koło. Myślę, że każdy zmieni bez problemu- trzeba tylko pokazać takiej osobie jak i to wszystko ;)

Panowie wy się tu chwalicie umiejętnościami a kobiety tego nie muszą potrafić.

Zapunktowałeś :D :D bo to i prawda, z genami się nie dyskutuje :)

Umiem zmienić koło. Myślę, że każdy zmieni bez problemu- trzeba tylko pokazać takiej osobie jak i to wszystko

Niby owszem, zdolność niewątpliwie przydatna. Ale skoro ma się kogoś kto zrobi to lepiej :D

Ja wiem

Dev.. Maskara to nic, kobiety mają tyle skomplikowanych kosmetyków, że sobie nie wyobrażasz :P

Mnie się wydaje, że tu chodzi raczej o zainteresowania

Pewnie tak, ale faktem jest, że jeśli kobieta nie potrafi, no to cóż, jest kobietą nie musi. Z kolei jeśli mężczyzna nie potrafi, to już nie jest odbierane za takie "naturalne" :)

Z kolei jeśli mężczyzna nie potrafi, to już nie jest odbierane za takie "naturalne" :)

Chyba, że mężczyzna nie ma ani samochodu, ani prawka i jest szalonym rowerzystą :D

EDIT: albo piechurem :P