Jump to content
Disorder

Justin Bieber

Recommended Posts

Justin+Bieber+Adidas+Neo+Shoot.png

Justin Bieber (ur. 1 marca 1994) – kanadyjski wokalista popowy/R&B, autor tekstów i aktor. Bieber został "odkryty muzycznie" za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida.

Jest ktoś, kto go słucha?

Co sądzicie o jego osobie, o jego muzyce?

Jak myślicie, że siła jego fenomenu ma dziś taką skalę tylko poprzez szeroką młodą damską widownię?

Zapraszam do dyskusji.

''Słucham'' to za dużo powiedziane, ale zdarza mi się odpalić na yt jakiś jego występ live czy coś i muszę przyznać, że chłopak naprawdę potrafi śpiewać, no i tańczyć :P Na czym polega jego fenomen? Nie wiem i nie rozumiem, a już kompletnie nie ogarniam tych jego zdesperowanych fanek gotowych zrobić dla niego wszystko, no ale co kto lubi xD Cieszę się, że zmienił fryzurę i zaczął wyrastać z takiego dziecięcego wyglądu, zapowiada się na całkiem przystojnego faceta :D

Ja tego pana unikam jak ognia albo jak można to i jeszcze bardziej. Ale nie mam w zamiarze go krytykować bo robię mu tylko w ten sposób reklamę nawet i negatywna ale reklamę :). Więc ja temu panu już podziękuje :D

Nie znam go,ocenić nie mogę, ale z jego piosenek... w ogóle nie słychac męskiego donośnego tonu a dziewczęcy,kobiecy. Kiedy leciał w radiu myślę,sobie co to za "piosenkarka" :D

coś mnie na Niego wzięło od wczoraj, ogólnie to spoko, słuchałam czasem jego piosenek. a wczoraj obejrzałam jego biografie 'never say never' i zaczelam ogladac koncerty, i w sumie jestem zachwycona, jade na koncert! :pompony:

Mnie spodobały się jego najnowsze piosenki, bo są o wiele lepsze. Już nie przejawia się jego prawie kobiecy głosik, czyli jest naprawdę dobrze. Chętnie posłuchałabym tego na żywo.