Jump to content
Ines

Skąd pobrać simsy?

Recommended Posts

To taka podwójna robota :)

Odnośnie torrentów:

www . thepiratebay . se

Czy ja wiem czy podwójna, jak ktoś nie wie gdzie szukać to na chomiku najprościej :P

Też polecam thepiratebay, nie tylko jeśli o Simsy chodzi :P

Mógłby mi ktoś podać link do simsów? Jakiś polecany link? :) Ja szukałam,ściągałam wczoraj cały dzień simsy i jaki wynik? nie działa,wyskakuje jakiś błąd.

Ostatnio jestem przeciwko piractwu, ale może nie każdego stać na taki zakup gry. Choć simsy 1-2 pewnie i 3 można kupić za psie grosze. Ale wrocmy do tematu, tak jak Koleszko napisał pobrać można z chomika, torrenty. Wystarczy wpisać w przeglądarkę i samo pójdzie ;)

Ostatnio jestem przeciwko piractwu, ale może nie każdego stać na taki zakup gry. Choć simsy 1-2 pewnie i 3 można kupić za psie grosze. Ale wrocmy do tematu, tak jak Koleszko napisał pobrać można z chomika, torrenty. Wystarczy wpisać w przeglądarkę i samo pójdzie ;)

Ostatnio nawet origin udostępniało 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo :)

Warez w google to parodia. Wzięli się za sprzątanie linków :d i troszke lipka z szukaniem po google. Nikt przeciez nie lubi piratów :D jak coś pw i udostępniam konto na prywatnym trackerze, o seedowanie martwić się nie trzeba. Bo moja ranga nie wymaga tego :D bling bling ^^ a z tego co widze jest cała kolecja SimS 2 plus all dodatki, sims 3 plus all dodatki no i najnowsze sims 4 od reloaded są :) plus language pack :)