Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o szczerą odpowiedź. Pysku, o co Ci ku*** chodzi? Masz jakiś osobisty problem względem mojej osoby, to po prostu to powiedz, a nie dopierdalaj się do mnie na każdym kroku. O ile do tej pory starałem się jakoś to znosić i ewentualnie kiedy mi obrzydzałeś forum, to po prostu na ileś dni znikałem, bo nie chciałem manifestować swoich emocji i takie tam. Naprawdę, chociaż pewnie niewiele osób uwierzy, że jak to możliwe, żebym JA starał się w takich przypadkach unikać konfliktu. A jednak jakoś do tej pory starałem się robić to ze wszystkich sił, choćby wtedy, kiedy jakiś czas temu jeszcze nie miałeś moderatora, a na forum był jakiś flejm między częścią userów a adminami czy/i moderatorami. I do tej pory jakoś sobie z tym radziłem, ale dzisiaj po prostu trafiłeś na dzień mojego totalnego wkurwienia i czara się przelała. Chcę to załatwić na drodze oficjalnej. Może i jestem wulgarny, wkurwiam innych i tak dalej, jednak to teraz nie ma znaczenia, bo gadamy teraz o Tobie. Do tej pory na ogół miałeś jakieś tam niby podstawy do czepiania się moich postów (chociaż były one wyjątkowo błahe (pewnie, zdarzały mi pewnie jakieś odchyły, ale to raczej wyjątki niż reguła) - swoją drogą to zachowywałeś się właśnie w ten sam sposób jak Ci, po których objąłeś urząd. O ironio. Czasem się ich o to nie czepiałeś?).

Tym, czym mnie teraz wk***iłeś, było bezpośrednie odniesienie się do mnie w temacie Disorder:

Tak pijany, żenujący człowieku, głównie kieruję to do Ciebie.

Głównie do mnie. NA JAKIEJ zasadzie głównie do mnie? Co zrobiłem tam takiego strasznego, że należy mi się podczas upominania "spamujących" takie wyjątkowe uwzględnienie?

Nie wyciągałbym tego na forum publiczne, ale jeśli Ty odnosisz się do mnie w taki sposób nie prywatnie, a własnie na forum, to czemu mam robić inaczej?

Podsumowując, zawierając myśl z początku posta:

O co Ci ku*** chodzi? Jeśli masz jakąś prywatną urazę, jakiś osobisty problem ze mną, to po prostu wprost mi to powiedz, a nie bawisz się w jakieś dziecinne podchody, a jeśli nie, to po prostu zamknij ryj/Pysk (jak wolisz) i się ogarnij, bo chyba nie jestem aż tak wyjątkową osobą, żebym zasługiwał na specjalne traktowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu głównie do Ciebie? Tylko i wyłącznie dlatego, że przy Tobie sytuacja się powtarza. Może i na forum spam pojawia się i w innych miejscach, ale na Twoje nieszczęście akurat natrafiam zawsze na te z Tobą, bo przez ostatnie dwa tygodnie chociażby praktycznie nie było mnie na forum więc nie wiem, co innego się działo.

To, że zachowuję się jak ,,stara gwardia"... Cóż, chcąc nie chcąc, jestem tu moderatorem, i jednak pewnych rzeczy musimy przestrzegać. Myślę, że nie ma po co porównywać mnie do osób, które za jedno przekleństwo dawały warna, bo wtedy już nie byłbyś członkiem naszego forum. Skoro dobrze wiesz, że Twoje odchyły są odbierane jako wkurzający spam, to albo staraj się je ograniczać, albo nie wchodź pijany na forum. ;)

Prywatna uraza? Może i mam, ale uwierz, że to nie wpływa na to, jak wykonuję pracę, którą powierzył mi Obcy.

I owszem, nie zasługujesz na ,,specjalne traktowanie", ale czasami sam to wymuszasz. A skoro nie tylko ja na to reaguję, ale inni użytkownicy też, to śmiem twierdzić, że to nie jest takie błahe, jak Ci się wydaje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi