Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Laptop czy komputer stacjonarny ? :P

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na mobilność - laptop. Jak dużo podróżujesz to jest niezastąpiony. Jednak dla stałego miejsca pracy zawsze lepszy będzie pecet - w tej samej cenie będzie dużo wydajniejszy niż jakikolwiek laptop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz laptopy spokojnie dorównują dawniejszym, czy nawet teraźniejszym mocnym PC'etom. Niemniej jednak ja jestem wyznawcą, że do rozrywki typowo domowej, do pracy w domu tylko stacjonarny komputer z dosyć dużym monitorem. Laptopa używam niechętnie i raczej tylko w podróży bądź po prostu z konieczności ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wielu lat laptop ? Przede wszystkim wygoda, do tego na stancjach czy teraz we własnym mieszkaniu nie mam za bardzo miejsca na stacjonarny, do tego jest jeden mały człowiek, który chętnie by się pobawił kabelkami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laptop ma ta przewagę, że jest po prostu mobilny. Stacjonarnego nie weźmiemy do pociągu, samolotu, czy innego środka komunikacji ?.

Jednak jeśli chodzi o pracę w domu to jak pisałem - tylko stacjonarny - może dlatego, że nie umiem jakoś pracować na laptopie przy biurku czy w łóżku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki nie dostałem za gnojka lapka korzystałem z Pieca | Teraz wolę lapki ale czasem myślę o Piecu | Oczywiście kupywanie Pieca to tylko nówka a gdzie to nie problem dla mnie  / Z lapkami to różnie ... Chociaż wolałbym nowy bez systemu i bez dyskóff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi