Skocz do zawartości
Mrs_Misery

Instagram

Rekomendowane odpowiedzi

Instagram jest aplikacją przeznaczoną dla miłośników szeroko rozumianej fotografii. Wykonywanie zdjęć od zawsze należało do zdecydowanie najważniejszych funkcji oferowanych przez iPhone, równocześnie jednak wcześniej nie mieliśmy zbyt wielu możliwości w kwestii ich modyfikacji. Instagram został stworzony właśnie po to, aby rozwiązać ten problem. Przy pomocy wielu przydatnych funkcji możemy bez żadnych przeszkód poddawać wykonane przez siebie obrazy niemalże tak, jak gdybyśmy korzystali z profesjonalnego programu graficznego. Aplikacja oferuje wiele przydatnych filtrów, dzięki którym w znacznym stopniu można odmienić charakter danego zdjęcia i nadać mu kompletnie nowy wygląd.

Istotną cechą Instagramu jest sam fakt, że jest on aplikacją mobile – oznacza to, że w każdej chwili możemy podzielić się efektami swojej pracy ze znajomymi. Aplikacje tego typu można zintegrować ze swoim kontem na portalu Facebook, dzięki czemu przygotowane zdjęcia możemy w mgnieniu oka umieścić na swojej tablicy, właściwie niezależnie od miejsca, w którym akurat się znajdujemy. Jest to oczywiście bardzo wygodne rozwiązanie, bowiem nie musimy mieć nawet dostępu do komputera, aby znajomi mogli zobaczyć naszą pracę.

Instagram to zatem naprawdę ciekawa propozycja dosłownie dla każdego, kto lubi fotografię i znajduje przyjemność w szeroko rozumianym modyfikowaniu zrobionych przez siebie zdjęć. Oczywiście, dostępne tu możliwości siłą rzeczy są mniejsze niż w przypadku rozbudowanych i profesjonalnych programów graficznych, ale chociażby dzięki wielu ciekawym filtrom zawsze można osiągnąć całkiem interesujące efekty. Korzystanie z tej aplikacji to po prostu świetna zabawa dla każdego!

instagram.png

"Zrób zdjęcie i wybierz filtr, by zmienić jego nastrój, a następnie opublikuj je w aplikacji Instagram. Udostępnij je także na Facebooku, Twitterze i Tumblr – to takie proste. To zupełnie nowy sposób udostępniania zdjęć."

Znacie? Do tych co znają - jak ocenianie pomysł? Za co polecilibyście reszcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

założyłam niedawno, ale nie widzę w tym nic ciekawego mówiąc szczerze i już mi się znudził.

za dużo tego wszystkiego. zdjęcia na fejsie, na tumblr, tagowanie - przejadło mi się.

nie ma tam nic, co jakoś szczególnie by mi się podobało. jedynie można ładnie przerobić zdjęcie dodając - fajne filtry.

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
http://instagram.com/kiara_grabowska

posiadam. założyłam sobie nowego.

lubię go za to, że mogę tam dodać zdjęcia, których nigdzie indziej nie da się umieścić, a warto czasem do nich wrócić.

zaczęłam prowadzić go w wakacje i z chęcią przeglądam, co robiłam, co jadłam, gdzie byłam itp.

do tego można sobie zobaczyć niektóre znane osoby "od kuchni" przez obserwowanie ich, a także liczne sklepy i rabaty.

polecam.

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam, używam. Fajne filtry i ogólna koncepcja. Podobnie jak Disorder lubię wracać do zdjęć, które tam wrzuciłam, przywołują mi sporo miłych wspomnień. Dobry sposób na szybkie uwiecznienie chwili i podzielenie się nią ze wszystkimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi również zdarza się korzystać z instagramu. Ma bardzo ciekawe filtry i ogólnie odpowiada mi koncepcja.

Jeśli lubicie tego typu aplikacje mogę Wam polecić kilka innych w ten deseń (może mniej popularnych ale i tak warto sobie zerknąć):

yourapps.info/reviews/cartoon-camera Cartoon camera - można za jej pomocą tworzyć zdjęcia niczym z komiksu - świetny efekt. Gdy pokazałam mężowi na początku nie mógł uwierzyć, że to wszystko za jednym kliknięciem.

yourapps.info/reviews/fotor-recenzja - aplikacja do obróbki graficznej zdjęć. Fakt, że nic praktycznie nie przebije profesjonalnego photoshopa ale nikt na urządzeniu mobilnym nie będzie instalował sobie takiego kombajnu. Ma bardzo wiele ciekawych funkcji i można dzięki niemu uzyskać ciekawe efekty. Generalnie zawiera kilka irytujących niedoróbek ale mam nadzieję, że w następnych aktualizacjach je usuną.

yourapps.info/reviews/rando-recenzja - dzielisz się fajnymi zdjęciami z innymi ludźmi na świecie -bez zbędnych komentarzy, opisów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Instagram, kolejna koleba, lub jak ja to nazywam - hipsterialny kokon.

Wpadłam w hipsterialny kokon? :c

Swoją drogą, znalazłam tam wiele świetnych obrazów swoich ulubionych artystów, które nie był umieszczone na ich stronach - czy podobnych.

Tak samo jak widziałam masę zdjęć robionych przed lustrem - tego tam nie brakuje, zmora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam konto i korzystam. Wielu ludzi ciągle tylko podkreśla, że Instagram jest cholernie szpanerski, że to idiotyczne itd. - z tym szpanerstwem jest trochę racji, ale z drugiej strony jest to chyba jedyne miejsce powiązane z Internetem, w którym na każdym kroku nie spotkasz się z negatywnymi komentarzami, nieuzasadnionym krytykowaniem wszystkiego i wszystkich, jest naprawdę "miło", jeśli mogę to tak określić. Lubię wracać do moich starych zdjęć, ale lubię też przeglądać profile innych użytkowników, fajna zabawa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi