Jump to content
Sign in to follow this  
Mrs_Misery

Mass Effect 3

Recommended Posts

Przygoda komandora Sheparda dobiega końca - warto spotkać się po raz ostatni i uczcić żyjącą legendę. A przy okazji ujawnić spisek, która zagraża pierwszemu ludzkiemu Widmu.

Twórcy Mass Effecta w końcu zauważyli, że po dość przeciętnym Lewiatanie i wyjątkowo kiepskiej Omedzefani serii oczekują czegoś bardziej niekonwencjonalnego. Stworzyli więc rozszerzenie dające chwilę wytchnienia od dramatycznych zmagań ze Żniwiarzami: dużo luźniejsze w formie i zawierające sporo autoironicznych żartów.Cytadela była zapowiadana jako ostatni dodatek fabularny do Mass Effecta 3, pozwalający na godziwe pożegnanie się z komandorem Shepardem. Humorystyczne, ale nie infantylne minizadania, ciekawy wątek główny oraz sporo małych innowacji – czego chcieć więcej?

źródło :


http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=8855

okladka-200.jpg

PLUSY:

  • humor i autoironia;
  • możliwość spotkania z dawnymi towarzyszami;
  • ciekawy wątek główny, zawierający zaskakujące zwroty akcji;
  • zróżnicowanie misji;
  • liczne odniesienia do poprzednich części serii;
  • wyzwania Armax Arena.

MINUSY:

  • tylko dla weteranów serii

Co możecie powiedzieć o trójce? Jakie są Wasze wrażenia patrząc wstecz? Polecacie? Jakie są Wasze plusy i minusy Mass Effect 3?

Share this post


Link to post

Ostatnio zakupiłem Mass Effect i Mass Effect 2, żeby zacząć po raz pierwszy cała trylogię, no ale jak na złość "jedynka" nie odpala z niewiadomego powodu, dlatego pewnie kupie ją na X-pudło. Każda z osób która grała w ME powiedziała mi że gra jest naprawdę świetna więc cos w tym jest. Co mi się najbardziej podoba, to możliwość zrobienia z tej gry strategii, eRPeGa lub strzelanki, wedle upodobań.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.