Jump to content
Veeon

Moje skromne origami

Recommended Posts

Cześć. Postanowiłem dzisiaj trochę pobawić się origami. Zapraszam do obejrzenia i oceniania efektów:

1) Koszyk

Widok z boku

5a11edd184653dcbgen.jpg

Widok z góry, nick po to aby nikt nie myślał ze wklejam jakieś gotowce z Google :)

484b88ffd428ab97gen.jpg

Widok ogólny

828ddecfe9c424f8gen.jpg

2) Łabędź

Widok z boku

ad83b3c56cd61fe3gen.jpg

Widok z góry, sorry za trochę kiepską jakość

b72f9f1eaa84e363gen.jpg

Widok ogólny

4026694e97a0cd8bgen.jpg

Dzięki za poświęconą chwilę na obejrzenie zdjęć. Może ktoś z was lubi origami i chce się czymś pochwalić? :).

Mega :D. Masz nie lada umiejętność i samozaparcie by sie z tym bawić. Ja co prawda nie bawiłem sie tym nigdy, ale:

"Origami (jap. 折り紙 origami?) – sztuka składania papieru, pochodząca z Chin, rozwinięta w Japonii i dlatego uważa się ją za tradycyjną sztukę japońską."

Nic co Japońskie nie jest mi obce, więc mi sie podoba :D.

Wygląda świetnie ale raczej nie miałbym do tego cierpliwości, moje umiejętności ograniczają się do składania samolotów z rachunków  :D Używasz specjalnego papieru czy zwykłych karteczek?

Dzięki, ale do profesjonalizmu wiele mi brakuje ;).

Używasz specjalnego papieru czy zwykłych karteczek?

Zwykły blok kolorowy :).

również nigdy się nie podejmowałam, bo nawet nie wiedziałam jak zacząć.

kiedyś kupiłam dwie książki, opisujące jak to wykonać, ale nie jestem zbyt cierpliwa do takich manualnych rzeczy.

;)

Dzięki, ale nie chce mi się zbytnio tego robić, strasznie czasochłonne ;). Zrobienie koszyka to jakieś 1,5h - godzina części, 30 minut montaż.

Twoje prace już gdzieś widziałam, fajne. ;)

Pewnie widziałaś na chaciku.

Oj tam skromne...eleganckie.;)

Ja swojego czasu probowalam sie bawic w origami 3d, modulowe ale niestety brak mi cierpliwosci.Jednak obiecalam sb, ze kiedys zloze smoka ;]Tylko nie wiem kiedy bd to kiedys haha