Jump to content
Mrs_Misery

"Pobiła mnie policja"

Recommended Posts

Daniel Żuchowski, 26-latek z Gdyni twierdzi, że został zatrzymany i pobity przez policję. Policjanci odpierają zarzuty twierdząc, że mężczyzna sam zadał sobie obrażenia - informuje "Dziennik Bałtycki".

 

26-latek miał zostać zatrzymany ok. godziny 21 po tym jak wypił ze znajomymi "pół litra w trzy godziny" (jak sam relacjonuje). Mężczyznę chciała wylegitymować straż miejska, a kiedy się nie zgodził "funkcjonariuszka psiknęła mu w oczy gazem", a następnie strażnicy "skrępowali mu ręce plastikowym ściągaczem". Następnie przekazano go policji, która zabrała go na posterunek. Tam - zdaniem 26-latka - został on skopany, pobity, a jeden z policjantów pluł mu do ust. Po powrocie do domu Żuchowski udał się z żoną do lekarza u którego poddał się obdukcji.

 

- Zatrzymany był nietrzeźwy i agresywny. Podano mu zastrzyk uspokajający. Izba zatrzymań w Gdyni była pełna, został zawieziony do Wejherowa. Nie został pobity, sam zadał sobie te obrażenia - odpierają zarzuty policjanci.

Sprawę bada prokuratura, która weryfikuje wersje podane przez 26-latka i przez policjantów.

 

 

Słyszeliście pewnie o podobnych sytuacjach. Odnosząc się do powyższej - jak sądzicie, gdzie leży wina? 

Czy możemy coś zrobić by zapobiec takim sytuacją? Jaka jest Wasza opinia?

 

Share this post


Link to post

Moi koledzy zostali pobici policyjną pałką przez syna policjanta i kilku innych łosi, jeden z nich trafił po tym do szpitala i teraz boi się nawet wyjść do sklepu. Nie wiem jak sprawa potoczyła się dalej ale podobno sam funkcjonariusz odbierający zgłoszenie odradził robienia szumu, dopóki nie złapiesz takiego na gorącym uczynku i nie nakopiesz w łeb to pozostanie bezkarny. I wszystko to miało miejsce na małej wsi gdzie dzieje się mniej niż na księżycu, ci gnoje wysiedli z przejeżdżającego samochodu na blachach z drugiego końca województwa. Zapewne chcieli się 'rozerwać'.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.