Jump to content
Disorder

Wymarzony mebel

Recommended Posts

Macie jakiś swój wymarzony mebel, który chcecie/planujecie zakupić?

Jest to coś przyszłościowego, do waszego domu, w którym zamieszkacie w przyszłości po usamodzielnieniu, czy może coś na teraz?

Co was najbardziej popycha do zakupu:

- wygląd,

- dopasowanie do wnętrza,

- promocja (dobra cena),

- przydatność?

;)

od dawna planuje kupic toaletke w tym stylu:

toaletkab.jpg

jak uzbieram nieco grosza to wybiore sie na targ staroci i mam nadzieje ze jakas upoluje : D

w przyszlosci marzy mi sie zeby wszystkie meble wymienic na podobnie zdobione.

Od niepamiętnych czasów moim wymarzonym meblem jest toaletka, ale zdecydowanie większa i w zupełnie innym stylu niż ta pokazana przez Fleurette, choć też jest całkiem ładna ;)

Wielka wanna z hydromasażem, o tak ale to marzenie będzie mogło się spełnić dopiero  wtedy kiedy będę mógł wybudować swój dom i urządzić go wedle swojego gustu. Dla mnie cena nie jest istotna, najważniejszy jest  wygląd. Zawsze tak patrzę na wszystko :cool: :luka:

Co jeszcze chyba dobrze wyposażona kuchnia, skórza sofa i oczywiście plazma, największa jaka może być :D z drobniejszych rzeczy jakie chce sobie kupić to skórzane pufki w kształcie piłki :D Chociaż lekko się zastanawiam bo mój ukochany pupil może to bardzo szybko załatwić. No i oczywiście wielkie łoże małżeńskie i garderoba (z racji że lubie dobrze wyglądać) ;)

wanna_z_hydromasa%C5%BCem_dublo2.jpg