Jump to content
Anonimka.

Najgorsze miejsce.

Recommended Posts

Niektóre brytyjskie miasta, które niegdyś napędzały rewolucję przemysłową aby skończyć podobnie jak Detroit. Ludzie mają w nich marną przyszłość, połowa domów to mieszkania socjalne, na każdej większej ulicy stoi supermarket z tanim alkoholem, zamykane są biblioteki i budowane meczety. Syf, kiła i mogiła. I wstyd.

a co to znaczy najgorsze?

czy to takie , które z jakis względów nie lubisz?

czy takie małe, duże, rozległe czy tez ścisnięte?

to trudno napisać.

każde miasto ma w sobie coś co się może podobac  ale i tez cos co go nie zdobi....

Sporo wędruje ale nie odwazyłbym się wyznac które nahgorsze.

pewnie takie gdzie jeszcze nie byłem   :)

Dlatego...Ostatecznie kurs obrałam na psychologie kliniczną ale miałam ostry pociąg na ów kierunek.

Niestety bywam i takich miejscach...i wiem, ze to miejsca najgorsze ---> dla osób z zewnątrz.

I ewidentnie się nie nauczy....zataczamy kręgi a i tak popełniamy te same błędy...

Taak...tylko ludzie nie potrafią tego zoobrazować...postawic się w miejscu ludzi , ktorzy tam byli.Nie przezyli...nie widzieli...nie wiedzą co to ból.Więc nie zwracaja na to uwagi...i kopią te same doły.

4 minuty temu, Janko Bzykant napisał:

W obozach koncentracyjnych rodziły się dzieci. Pierwsze urodziny -  co mamusia dała córeczce w prezencie? 

Biorąc pod uwagę...ze przez eksperymenty na przyszłych mamach wiele dzieci rodziło się martwych...a jak już urodziło się żywe to i tak umierało...

To Nie wiem.

2 minuty temu, Blackia napisał:

Biorąc pod uwagę...ze przez eksperymenty na przyszłych mamach wiele dzieci rodziło się martwych...a jak już urodziło się żywe to i tak umierało...

To Nie wiem.

Wiele dzieci przeżyło. Wyobraź sobie, że jesteś w obozowym baraku, obok Ciebie śpi chudziutka córeczka,  w powietrzu czuć smród palnych ciał.