Jump to content
Wiedźma

Pocałunek z osobą o tej samej płci

Recommended Posts

Pytanie do osób heteroseksualnych. Zdarzyło wam się kiedyś całować z osobą o tej samej płci? Było to coś w rodzaju eksperymentu z ciekawości? Jeśli tak - jak wrażenia? A może należycie do grona osób, które uważają to za coś ohydnego? 

Oczywiście nie liczą się tutaj zwykłe cmoki w policzek ;)

To ja będę odmienna i powiem, że tak. Nie widzę w tym nic ohydnego xd Plus jest taki, że dziewczyna nie drapie zarostem :P

choć przyznam, że kilkudniowy zarost bywa urzekający w niektórych przypadkach ^ ^

To ja też jestem odmienna, zdarzyło mi się kiedyś na imprezie z ciekawości. Ale jednak nie było tak fajnie, jak z mężczyzną, nie potrafiłyśmy się zgrać. Być moze z inną koleżanką byłoby inaczej, ale już mnie nie ciągnie do zaspokojenia tej ciekawości. 

Żaden heteroseksualny facet nie całował innego faceta, dziewczyny, bo z automatu przestałby być heteroseksualny... Widział ktoś kiedyś zwykłego faceta, który zgwałcił kobietę, ale potem było wszystko w porządku, przecież to był tylko eksperyment, więcej nie zgwałci : O.

No dobra, przykład może drastyczny, ale jednak. Facet x facet = ODPADA.

Z dziewczyną się całować to jest boskie uczucie, i niech tak zostanie xP.

Całowałam się z paroma dziewczynami i tylko z jednym chłopakiem. :D 

Z tym, że z dziewczynami jak miałam 12 albo 13 lat, nie pamiętam dokładnie. Było fajnie, ale nie z wszystkimi. ;) No i nie miałam porównania, bo z facetem wtedy jeszcze nie miałam styczności, teraz jednak wiem, że z płcią przeciwną jest lepiej, przynajmniej mi. :)

ale nie każdy jest aż tak tego ciekaw.
ale czy będzie się ona wiązała z przyjemnością? Oto jest pytanie.

chyba jednak jest ciekawość. najwyżej się komuś niespodoba, wielkie mi halo i problem.

ale nie każdy jest aż tak tego ciekaw.
ale czy będzie się ona wiązała z przyjemnością? Oto jest pytanie.

chyba jednak jest ciekawość. najwyżej się komuś niespodoba, wielkie mi halo i problem.