Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Różnie bywa, czasem ledwo prześpię te trzy godziny a czasem prawie dwanaście, do tego często zdarza mi się spać na raty. Do w miarę normalnego funkcjonowania potrzeba mi co najmniej pięciu godzin snu dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja staram się spać zawsze tyle ile mogę :] 

Jeśli śpię długo, to jest super, ale jeśli tylko 2-3 godziny to też jest ok. Ilość snu nie wpływa na stan mojego samopoczucia. Inaczej jest z jakością. Nienawidzę spać u kogoś, bardziej mnie to męczy niż regeneruje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię wstawać na chwilę przed wyjściem, lubię powoli zbierać się do rannego wyjścia dlatego wstaję sobie z 1.5 h wyprzedzeniem. Wolę kawę i film rano niż bieganinę i nerwówkę czy po prostu wyjście z marszu z domu. Podobnie gdy mam wolne, śpię tyle ile potrzebuję nigdy nie dosypiam na siłę w łóżku. Wystarczy mi taki sen do max 8-9 rano i działam na dobrych obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Totalnie różnie. Zdarzało mi się zarywać noc i nawet nie czułam się jak zombi :) Zdarza mi się spać 2-3 h ale zdarza mi się też spać 12 h. Ogólnie w każdej opcji czuje się w miarę ok. Oczywiście jak śpię 2-3h to następnego dnia kładę się wcześniej i problem z głowy ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio prowadzę bardziej intensywny tryb życia i często jestem śpiąca, nie wysypiam się, ale w końcu czego ja się spodziewałam na studiach xD

Przeciętnie śpię tak 6-7 godzin, ciężko mi jest zasnąć w ciągu dnia - chyba że jestem naprawdę wyczerpana. Ale za to wieczorem, nocą, wystarczy że zamknę oczy i usypiam bardzo szybko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówi się, że jak Polak nie wyspany to zły, a jak głodny to śpiący. ;) Coś w tym musi być, bo jeśli śpię 5 - 6 godzin, jestem nieprzytomna, przy 8 do 9 godzin - wstaję rześka jak poranny dzionek. Kładę się spać z "kurami" ,czyli mniej więcej przed 21.00 ,zasypiam podczas oglądania telewizji.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem z tych, którzy potrafią spać bez końca... Zazwyczaj śpię w nocy i jeszcze przez dzień kiedy mam czas. Na pewno ok 10 godzin dziennie, jak nie zrobię tego limitu przez noc to dosypiam do 10 godzin w ciągu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi