Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Mrs_Misery

Produkty Nivea

Rekomendowane odpowiedzi

nivea_body_hand_range_a.jpg

Chyba nie ma osoby, która nie zna tej firmy.

Chciałam się Was zapytać o to jakich produktów z tej firmy nie polecacie a co sobie chwalicie?

Po mleczka do twarzy, balsamy do ust, peelingi, żele do kąpieli i kremy (inne) ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam balsamy do ust i do nawilzania tej firmy. Dla mojej suchej skóry są idealne. Miałam też ostatnio szansę, by wypróbować żel do kąpieli i również byłam zadowolona, to chyba kolejny mój ulubiony produkt tej firmy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zadowolona z NIVEA  VISAGE serii Pure Effect Wash Off żel do mycia twarzy.

Jest to jeden z nielicznych żeli nadający się do mojej przetłuszczającej się cery. Żelik ten dobrze oczyszcza skórę i matuje . Skóra jest odświeżona i nie błyszczy się aż tak szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzadko sięgam po produkty Nivea, aktualnie mam chyba tylko trzy wśród moich kosmetyków ;) Dwa z nich bardzo lubię i na pewno będę do nich wracać - klasyczny krem Nivea i balsam pod prysznic - wszędzie reklamowany, co mnie trochę odrzucało, ale skuszona promocyjną ceną w Niemczech postanowiłam wypróbować i jak najbardziej się sprawdził :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z tego, co się orientuję, to one chyba zawierają strasznie dużo wody w sobie, mam rację?

Jak większość kosmetyków pielęgnacyjnych :D Patrz na skład, to co pierwsze w składzie, tego jest najwięcej :) Btw, skąd takie info? Zaciekawiłaś mnie tym stwierdzeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ich skóra też nie jest tak zniszczona przez zanieczyszczenia naszego świata i nie muszą tak o nią dbać. 

Co nie zmienia faktu, że brudasy powinny się myć.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klasyczny krem nivea- jedyny krem, który toleruje moja skóra. pomadki do ust, żel do twarzy Nivea Visage Young Pure Effect Clean Deeper, balsamy mają też rewelacyjne. z innych rzeczy nie korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem.. ciężko jest mi powiedzieć co do firmy Nivea, mam piankę do golenia i jest bardzo dobra. Miałem też szampon czułem przyjemny chłód na skórze głowy.. ale łupież po nim również występował (zresztą jak po każdym szamponie). Mydła, z tego co pamiętam, zostawiały resztki mydlin na skórze, które się wałkowały... w sumie dawno to było ale.. było choć może coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo lubiłam te firmę. W sumie nadal lubię i część produktów nadal używam (przykładowo najzwyklejszy krem Nivea jest stałym bywalcem na mojej półce). Niestety zniechęcili mnie do swoich balsamów, ponieważ zawierają one parabeny. Szkoda...Zwracam na to uwagę i dlatego musiałam z nich zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi