Jump to content
MalinoweLove

Brzydkie słowa

Recommended Posts

Ale np. w obecności kobiet podświadomie coś działa na mnie, że nie mogę wydusić z siebie przekleństwa. ;)

(:

Mam przyjaciela, który nie potrafi zakląć przy kobiecie. I za to go uwielbiam.

Uważa, że kobietom szacunek się należy.

Klnę przy osobach, które znam już kawałek czasu. Jednak przy osobach, których praktycznie nie znam, nie lubię tego robić, bo nie uważam, że przeklinanie to coś czym można się pochwalić.

Od czasu do czasu, jak się bardzo wścieknę lub stanie mi się coś złego, to przeklinam i to zdrowo, ale tylko wtedy, gdy nikt tego nie słyszy. Ostatnio przeklinam z powodu mojego wciąż wieszającego się kompa, który często się zawiesi, bo przeglądarki się zawiesiły. W rozmowie z innymi, unikam przekleństw, krępuję się przy innych. Nie lubię słuchać, jak ktoś co chwila przeklina, jednak nie zwracam takim osobom uwagi, ignoruję je.

Uważam, że czasami przekleństwo jest potrzebne, żeby dosadnie coś powiedzieć. Profesor Miodek, ponoć powiedział, że jak człowiek się potknie na nierównym chodniku, to nie będzie mówił o jego nierównościach i o tym, jak go wkurzają, tylko dosadnie powie: o k***a i wszystko będzie jasne. :)

Przeklinam dosyć dużo. I nie jest mi smutno z tego powodu. Należę do typu człowieka, któremu nie powinno to być uznawane jako złe, ze względu choćby na to, że dochodzi do tego chamstwo, często używany sarkazm i ironia, etc.

klnę bez opamiętania,
nieraz jak wiązankę konkretną puszczę, to bez kitu, uszy więdną xD
trzeba się oduczyć, nieładnie tak mięsem rzucać ciągle (i tak się nie oduczę, wiem to, próbowałam już nie raz i jak widać, z opłakanym skutkiem xD) .

Oj klnę więcej niż wypowiadam "normalnych" słów.

Taki już mam sposób wyrażania Siebie i swoich odczuć czy też spostrzeżeń.

Jedynym miejscem w którym się ograniczam jest dom, mam strasznie religijną mamę i nie chcę jej po prostu robić przykrości bo wiem jak to na nią działa.

Oj, klnę, klnę. Czasami mnie to przeraża, jaką wiązankę potrafię na kogoś rzucić. Najczęściej przeklinam, jak coś mnie zdenerwuje/coś mi się nie udaje.

W obecności dziewcząt (kobiet) praktycznie w ogóle nie przeklinam. A tak to zdarza się, ale nie lubię posyłać wiązanek, bo sam ich nie lubię słuchać (np. jadąc autobusem w obecności gimnazjalistek -.-)

Zdarzy mi sie od czasu do czasu przeklnąć, szczególnie w chwilach wzburzenia i irytacji. Wiem, dziewczynie nie wypada,ale jakoś musze dać ujście emocjom. Ten sposob jest najlepszy.

Przeklinam, ale nie wiem czy często, czy rzadko. Zwykle nie używam przekleństw jako przecinka i nie przeklinam, o dziwo, wtedy, gdy jestem wściekła. Raczej wtedy po prostu wyłącza mi się zdolność mówienia.

Przeklinam. Ale nie przy osobach starszych. W mój język, w zdania, które wypowiadam, co chwila wpatają się przekleństwa, ale gdy rozmawiam z osobami starszymi, do których oczywiście mam jakiś szacunek, nie potrafię przeklinać. Włącza mi się w głowie STOP. Przy kobietach też staram się ograniczać, ale jak słyszę, że same przeklinają, to nie.

Zdarza mi się, nawet często. Jednak uważam, że każdy ma wolną wole i może używać wulgaryzmów. Śmieszy mnie traktowanie przekleństw przez niektórych ludzi, kiedy np. nie wiadomo jak się bulwersują, kiedy coś takiego usłyszą.

Staram się nie przeklinać. Czasem mi się wymsknie, ale to gdy już naprawdę zostanę wytrącona z równowagi. Jeśli mi się zdarzy, to wstydzę się tego i staram się pohamowywać jeszcze bardziej niż zazwyczaj.