Skocz do zawartości
rebellious angel

Zbieranie dziwnych rzeczy

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś zbierałem karty telefoniczne, miałem sporą kolekcje bo ponad tysiąc i każdą inną ale z czasem znudziło mi się i sprzedałem je na Allegro, a teraz to już raczej nic nie kolekcjonuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolekcjonuję kaktusy i sukulenty, niestety za rzadko je podlewam, ale jakoś żyją. :] Mam też kolekcję lalek trolli i pajaców. Zbieram też ładne kartki z kalendarza, zwłaszcza jak przedstawiają jakąś panoramę. Uwielbiam ładne widoczki. Mam też sporo kaset magnetofonowych, zrobiła się swego rodzaju kolekcja, bo Empik w Warszawie pozbywał się, za małą cenę, kaset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś jak byłam mała, zbierałam takie karteczki do segregatora:P 

Też zbierałem. ^^ Dużo tego było ;], lecz teraz nie kręci mnie kolekcjonowanie czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Nie zbieram nic już. Kiedyś zbierałam wspomniane karteczki, w sumie dalej leżą na półce, muszę jakimś dzieciom oddać. :P Miałam też manię na porcelanowe pieski ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kolekcjonuje pocztówki , ostatnio dowiedzialam się,że kolega ma całe pudełko i mi je chętnie podaruje :) Poza tym kiedyś zbieralam plakaty różnych fajnych dla mnie wykonawców, teraz zastępuja ich plakaty piłkarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi