Skocz do zawartości
rebellious angel

Zbieranie dziwnych rzeczy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem, że z wypraw, ale to niestety  - moim zdaniem jest konik, hobby,pasja .Zresztą w dzisiejszych czasach każdy fotki ma w komórkach - raczej, zbieranie zdjęć  - kiedyś to robiłam, z tym,że powstał problem gdzie je trzymać,a mam ich kilka pudełek - też jest kolekcjonerstwem, ale tak jak wspomniuałam - pozostzają w telefonie,bądź na styku,no a potem można zawsze wrzucić do komputera. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moim zdaniem jest konik, hobby,pasja .Zresztą w dzisiejszych czasach każdy fotki ma w komórkach - raczej

wyobrażasz sobie około 500 000 zdjęc w komórce?   :)

a tyle ich mam.

ale niewazne.

Niech bedzie ze to pasja.  mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieświadomie zbieram bilety z podróży pociągiem (raz na 2-3 miesiące muszę wszystkie powyrzucać bo się portfel nie domyka). 

Swego czasu zbierałem te czerwone otwieracze z puszki Burn i przyczepiałem do kółka na klucze :D. 

Odkładam też pudełeczka po tabakach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kolekcjonuje

http://www.naklejki-magnetyczne.pl/magnesy-na-lodowke,gadzety.html
mam ich dośc sporo !  :) robie je ze zdjęć które dostane lub które sam zrobię. czasem jak jestem w innym kraju to kupie sobie jakieś magnesy na lodówkę ale raczej wole te magnesy które sam zrobię :P , już się na lodówkę nie mieści

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co dziwnego jest w magnesach?

Właśnie nie wiem???? Sam zbieram magnesy z różnych miejsc świata i zawsze proszę znajomych, kiedy jadą w jakieś egzotyczne miejsce żeby zamiast pocztówki, kupili mi magnes. Mam ich tyle, że niedługo będę musiał pomyśleć o jakiejś większej lodówce :usmieszek1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zbieram korki od wina, kiedyś zbuduję z nich coś ogromnego :D Za dzieciaka zbierałem etykietki opakowań po papierosach, które palił mój dziadek. Niestety po jakimś czasie  mama je znalazła i wyrzuciła bo się bała, że będę palił w przyszłości. Miała rację xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś kolekcjonowałam wszystko: karteczki w segregatorze (mogłam się pochwalić ich niesamowitą ilością), kulki szklane, kulki do pistoletów, koniczyny cztero- i więcej listne, karty do budek telefonicznych, zabawki z McDonald'sa, zabawki z Kinder Niespodzianki, pocztówki, ulotki z kina, bilety...

obecnie kolekcjonuję tylko pieniądze na mieszkanie i zdjęcia, ale to chyba jak każdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi