Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Blackia

3 rzeczy, ktore chciał/abys zrobic przed smiercia?

Rekomendowane odpowiedzi

to raz,a po drugie byłam przy śmierci najbliższej mi osoby.

Bycie przy śmierci nie spowoduje jej zrozumienia. Tak jak mówisz.

Moje trzy rzeczy? Sama nie wiem ...

- wyjść za mąż

- wyjechać do Zakopanego

- i tam się  napić - mogę umierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
- wyjechać z ukochanym do Zakopanego - i tam się z nim napić - mogę umierać.

Pani zagadko a to aż tak niewykonalne, w tej chwili ?

pani Val napisała :

śmierć innych to dla Ciebie męczarnia i ból, to Ciebie 'boli', że odeszli/odchodzą.

ale o co te nerwy? napisałam jak jest. Ty ciągle nie odróżniasz śmierci od tego co jest przed nią.

I Misery :

Bycie przy śmierci nie spowoduje jej zrozumienia. Tak jak mówisz.

Mówią dokładnie to co Damianero na tym filmiku, śmierć to rarytas i zacytuje "kiedy jest naprawdę, źle w mózgu działają takie mechanizmy, że wszelaki ból nie dociera, nic nie czujesz, nie czujesz bólu.
I owszem ktoś tam się męczy etc. ale potem jest odpływ przez jakiś okres czasu nie czujesz nic, albo masz ograniczone czucie pewnych bodźców w skutek czego po raz setny użyje tego "śmierć będzie rarytasem"

A to że widziałaś i cierpisz to chyba twój ból etc., nie masz nawet pojęcia jak ktoś tak zajebb... bardzo cieszy się kiedy umiera, bo co ? bo na każego przychodzi czas. Tak jest to smutne i boli ale boli tylko rodzinę czyli w tym wypadku Ciebie, natomiast osoba, która umiera w końcowej fazie ma mega dobrze, jakby wsadzić nogi do gorącej wody kiedy przychodzisz z totalnej pizgwaicy.

Dotorło ? dotorło ? proszę powiedz, że w końcu rozumiesz co przez kilka postów szanowne towarzystwo próbuje Ci przekazać !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pani zagadko a to aż tak niewykonalne, w tej chwili ?

Pani zagadko?

W tej chwili to bardzo niewykonalne - a jeśli się uda - to będę mieć wolną rękę do ostatniego życzenia przed śmiercią ; )

Mówią dokładnie to co Damianero na tym filmiku, śmierć to rarytas i zacytuje "kiedy jest naprawdę, źle w mózgu działają takie mechanizmy, że wszelaki ból nie dociera, nic nie czujesz, nie czujesz bólu. I owszem ktoś tam się męczy etc. ale potem jest odpływ przez jakiś okres czasu nie czujesz nic, albo masz ograniczone czucie pewnych bodźców w skutek czego po raz setny użyje tego "śmierć będzie rarytasem" A to że widziałaś i cierpisz to chyba twój ból etc., nie masz nawet pojęcia jak ktoś tak zajebb... bardzo cieszy się kiedy umiera, bo co ? bo na każego przychodzi czas. Tak jest to smutne i boli ale boli tylko rodzinę czyli w tym wypadku Ciebie, natomiast osoba, która umiera w końcowej fazie ma mega dobrze, jakby wsadzić nogi do gorącej wody kiedy przychodzisz z totalnej pizgwaicy. Dotorło ? dotorło ? proszę powiedz, że w końcu rozumiesz co przez kilka postów szanowne towarzystwo próbuje Ci przekazać !

Kiedyś ktoś powiedział, że śmierć jest piękna. A to co czujemy przed nią jest tak naprawdę bólem.

Sama w sobie śmierć nie jest straszna. Na pewno koi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spędzić kilka dni na jakiejś pięknej plaży (Karaiby). Siedziałbym na leżaku z tyłkiem zamoczonym w wodzie, pił rum z colą, jadł krewetki, a wieczorem zabawiał się z jakimiś fajnymi szwedkami. :dancingdevil:  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spędzić kilka dni na jakiejś pięknej plaży (Karaiby). Siedziałbym na leżaku z tyłkiem zamoczonym w wodzie, pił rum z colą, jadł krewetki, a wieczorem zabawiał się z jakimiś fajnymi szwedkami. :dancingdevil:

Hmm i jak Ty bys wtedy mial zejsc z tego swiata ?Skoro dla faceta w takich warunkach, to tylko zyc nie umierac .:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm i jak Ty bys wtedy mial zejsc z tego swiata ?Skoro dla faceta w takich warunkach, to tylko zyc nie umierac . :D

Ciężko umierać w takich warunkach, ale co zrobić  :wnerw:

Najlepiej we śnie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele jest rzeczy na tym świecie,których nasze głowy nie ogarniają,bo tak na prawdę nie ma takiej osoby,która odpowiedziałaby na każde pytanie.A mimo wszystko obstaję przy swoim,co nie oznacza, że mam zamiar się wykłócać, bo to i tak nie ma sensu,a po drugie gdyby nie moje wpisy,nie byłoby dyskusji. Nie uważacie??? A przecież tylko o to chodzi na każdym forum, aby było o czym dyskutować.

Co do trzech rzeczy: ostatnio,niestety nie myślę póki co o tym,aby nie zwariować,bo życie i tak napisze nam swój własny scenariusz.Plany nasze,choćby nie wiem jakie i tak wezmą w "łeb". ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi