Jump to content
Blackia

A moze by taaak...;}

Recommended Posts

Przegladalam forum i nie widzac podobnego chcialam zapytac, czy administracja nie moglaby utworzyc takiego watku charytatywnego.

Cos typu klikajac pomagasz...gdzie bd np linki do akcji Pajacyk lub Pełna miska.Jak myslicie?Nas to nic by nie kosztowalo a pomoc jakas by byla.:)

Jaskierku w cos wierzyc trzeba.

A jesli akurat jest jakas nadzieja to mi akurat nie szkodzi kliknac ;) a jak kazdy bd tak do tego podchodzil ze to, tamto to sciema to nigdy nic sie nie zmieni.;)

Disorder dzieki za info...

Nie rozumiem do końca, ale OK. Domyślam się, że możesz odbierać to jako docinki po przez całokształt mojej osoby, ale tym razem nie był to docinek. Słodziachno cię uraziło? Przepraszam serdecznie. 

Jaskierku w cos wierzyc trzeba.

Nie wierzyć tylko robić. Jak chcesz komuś pomóc to idź i to zrób, wierzysz w to że klikanie coś zmieni? Podobnie jest z przelewaniem pieniędzy organizacjom. To tylko kupowanie sobie świętego spokoju i unikanie odpowiedzialności, łudzimy się że komuś pomogliśmy i już jesteśmy spełnieni. Do potrzebujących trafiają tylko okruszki, jeśli w ogóle cokolwiek, a te wszystkie pajacyki to świetne narzędzie do prania pieniędzy ;)

Nie wierzyć tylko robić. Jak chcesz

komuś pomóc to idź i to zrób,

wierzysz w to że klikanie coś zmieni?

A kto powiedział, ze nie chodze i nie pomagam? a. co do klikniec to jak ktos chce to kliknie jak nie to nie.I wszystko w tym temacie.;)

A jako, ze juz Disorder dala cynk ze temat istnial/istnieje to juz chyba wszystko jest jasne.

Podobnie jest z przelewaniem

pieniędzy organizacjom. To tylko

kupowanie sobie świętego spokoju i

unikanie odpowiedzialności, łudzimy

się że komuś pomogliśmy i już

jesteśmy spełnieni. Do

potrzebujących trafiają tylko okruszki,

jeśli w ogóle cokolwiek, a te wszystkie

pajacyki to świetne narzędzie do

prania pieniędzy

Przelewalam pewnej organizacji kaske na konkretne dziecko i wiem z samego zrodla ze dotarly(dla jasnosci od rodzicow ow chlopca).Wiec nie wszystkie tak dzialaja jak piszesz.;)

Gdy widzę bezdomnego alkoholika, wtedy zdaję sobie sprawę z tego że życie jest podłe. Wiem, że nie tylko siebie skrzywdził, ale też rodzinę, pomimo tego NIGDY nie czułem się  w jego obecności lepszym człowiekiem. Zawsze daję jednego zeta. Ja nie zbiednieję, a on kupi sobie alkohol i nie będzie cierpiał. Wielu ludzi nie zgodzi się z tym co napisałem,  bo przecież lepiej kupić coś do jedzenia. Ci ludzie umrą gdzieś pod płotem, w kanale, przy śmietniku, nikt po nich nie uroni jednej łzy. Należy im pomagać dając złotówkę. Często to nie oni wybrali takie życie. Zawiodła rodzina, system, stracili kogoś bliskiego, zachorowali lub po prostu zostali oszukani.