Jump to content

Recommended Posts

KaeN- właściwie Dawid Henryk Starejki-polski raper.


Tworzy od 2000 roku. Członek formacji RSA Konqrent. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Brakujący Element, Jagła. Charakterystyczną cechą wizerunku rapera jest czarna maska. Raper uważa genezę swojego pseudonimu za tajemnicę, której nie chce zdradzić. 


 


 


 


 


Słuchacie? Lubicie czy wręcz przeciwnie nie trawicie?


Ulubione kawałki? KaeN to dobry raper? Proszę o uzasadnianie odpowiedzi. (; 


Share this post


Link to post

Słuchałem kilku kawałków z przymusu bo kumpel strasznie się nim jara ja przeciwnie nie znoszę tego gościa, jego styl mi nie odpowiada w ogóle wole posłuchać The Kelly family niż jego :D

Share this post


Link to post

Też nie bardzo wiem co on tam robi i dlaczego Sokół zdecydował się na przyjęcie go.

IMO, KaeN przez kreowanie właśnie takiego wizerunku(maska, płytkie, ale kontrowersyjne teksty) zdobył fejm (głównie wśród gimbów), a to rokuje dobry hajs dla wytwórni. Bo innego wytłumaczenia nie mam.

Share this post


Link to post

Dokładnie, bo teraz liczy się hajs nie prawdziwość dla gry. A gimbaza pewnie nawet nie wie, że kałen kreuje sie na slimshady, bo o jego istnieniu nawet pewnie nie wie - bo jak on rapował to większośc z nich sie jeszcze nie urodziła. 

Share this post


Link to post

Bez przesady, akurat Eminema każdy kojarzy, gorzej tylko ze znajomością jego dyskografii. Nie znają, więc nawet nie wyłapują podobieństwa, ich problem, niech się ślepo jarają tym gównem xD

Share this post


Link to post

A to źle, że bierze przykład z naprawdę dobrego rapera? (;

 

Przykład to nic złego, ale kopiowanie wizerunku (w dodatku marnie udane) + podje*ywanie flow, które z dennymi tekstami brzmi komicznie nie jest w porządku.

Inspirowanie się twórczością z kimś zza oceanu jest ogólnie na propsie, ale ten koleś przegina pałę.

Share this post


Link to post
Też nie bardzo wiem co on tam robi i dlaczego Sokół zdecydował się na przyjęcie go.

Spójrz na jego odsłony na youtube ;)

 

Jeszcze kiedy dopiero "powstawał w prosto", o tyle o ile tolerowałem jego flow, jego styl mnie nawet ciekawił, ale tego co wydaje teraz już nawet nie jestem w stanie słuchać. Jedyne co mu się udało osiągnąć to tylko to, że w tym swoim śmiesznym kawałku "historia pewnej miłości" rapując kwestie kobiety głos pasował idealnie.

 

A jego twarz już każdy zna po koncercie SLU na którym cyknęli mu fotkę, co prędzej czy później by się rozlało... no ale jak ktoś robi taki rap to nie dziwne, że musi zakładać maskę.

Share this post


Link to post

Spójrz na jego odsłony na youtube ;)

No tak, łatwy i szybki zarobek, ale chciałabym wierzyć, że Sokół nie kieruje się tylko tym przyjmując ludzi do wytwórni, a patrząc na Kaena...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.