Jump to content
kissmyass

Madonna

Recommended Posts

Jak na swój wiek wygląda bardzo młodo

No jak na 52 lata, po setkach operacji to nieźle tyłkiem wywija :/

Lubie jej kilka piosenek, ale za nią samą nie przepadam. Czytałem kiedyś jej wywiad, mówiła że musiała masę łóżek "przejść" aby być tym kim jest teraz.

Owszem, zasługiwała na to miano kiedyś. Z piosenkami takimi jak Frozen lub Power of goodbye. Teraz według mnie całkiem się sprzedała zmieniła styl i robi z siebie żwawą nastolatkę... nie dla mnie.

Jakoś nie przepadam tak bardzo za tą wokalistką. Ale jednak mnie ona nie denerwuje prawdę mówiąc ;)

Mimo, że jest tak podziwiana, lubiana przez wielu ludzi, ja za nią nie przepadam. W ogóle rzadko kiedy podoba mi się, jak kobieta śpiewa, nie powiem, że ona nie ma głosu.. bo może i ma, ale jej twórczość nie podoba mi się, ani nie fascynuje mnie jej osoba.

Ma kilka fajnych kawałków, podziwiam ją za całą twórczość i za to, że tak nieźle trzyma się w show-biznesie. Miałam w gimnazjum kolegę, który był jej strasznym fanem - wiedział o niej wszystko, znał piosenki na pamięć, miał wszystkie płyty, a na iPODzie non stop odtwarzał sobie jej teledyski, więc no cóż, musi mieć w sobie "to coś" skoro niektórzy cenią ją tak bardzo.