Jump to content
trus

The Sims 4

Recommended Posts

The Sims™ 4 to oczekiwana gra w symulację życia w której możesz bawić się życiem jak nigdy. Twórz i kontroluj nowych Simów mających umysł ciało i serce. Buduj ich unikalne światy. Snuj i poznawaj opowieści o swoich Simach osiągając wspaniałe i ekscytujące rezultaty.

Stwórz własnych Simów

Twórz i kontroluj najinteligentniejszych i najbardziej realistycznych Simów jacy kiedykolwiek istnieli za pomocą nowych intuicyjnych narzędzi do projektowania. Dostosowuj wygląd osobowości aspiracje i styl chodzenia swoich Simów a nawet ich relacje z innymi.

 

TS4.010.CAS5_.jpg

 

TS4.010.CAS7_.jpg

 

TS4.010.LIVE10.LivingRoom.jpg

 

TS4.010.BUILD_.STREET3.jpg

The Sims 4 już niebawem, czekacie? :) Lubicie gry z tej serii czy raczej omijacie je szerokim łukiem?

Share this post


Link to post

Gra nadal będzie przebiegać tak samo, ale tak jak widać na obrazkach będzie można mieć większy wpływ na wygląd postaci, na ich wagę, wzrost itd., czego w poprzednich częściach nie było. Simy będą teraz miały do wyboru bardzo dużo różnych cech charakteru, które będą faktycznie widoczne w ich zachowaniu. Reasumując - simowie będą bardziej ludzcy :D 

 

Więcej twórcy nie zdradzają, okaże się po premierze :P

Share this post


Link to post

Uwielbiam Simsy! Chętnie gram raz na jakiś czas. Mam The Sims 3 i raczej w The Sims 4 (przynajmniej na razie) nie będę inwestować. :) Fajnie, że będzie dużo nowych opcji dotyczących postaci, ale to co oferuje "trójka" w zupełności mi wystarcza. 

Share this post


Link to post

Mnie już denerwuje trójka, za dużo tam jest opcji i najzwyczajniej w świecie zanim cokolwiek zrobię to już nie chce mi się grać. Simsy 2 lubiłam bardzo, ostatnio u kolegi zagrałam sobie w trójkę i samo stworzenie postaci zajęło masę czasu, a gdzie umeblowanie mieszkania...? Zanim w ogóle zacznie się grać to trzeba poświęcić sporo czasu na stworzenie postaci i mieszkania. Może to i fajne dla ludzi, którzy przy grach spędzają sporo czasu ale mi w zupełności wystarczy część 2, tak w sam raz, żeby sobie trochę pograć i się przy tym nie zmęczyć :P

Share this post


Link to post

Trójka mi się zacina, nie wiem czemu. może kiedyś sobie i kupię 4 część, ale nie pali mi się.

na Simsy mam takie fazy. jak od nowa zainstaluję to gram tydzień, po kilka godzin dziennie dla zabicia czasu, ale teraz czasu nie mam, więc nie gram ;P

Share this post


Link to post

Kiedyś dawno temu grałem chyba w pierwszą cześć i jakiś czas temu jak instalowałem siostrzenicą to chwile pograłem w trzecią część, nie powiem żeby gra była jakaś kiczowata ale też dużego wrażenia na mnie nie zrobiła. Może kiedyś jak będe miał wene to zagram i w czwórkę.

Share this post


Link to post

samo stworzenie postaci zajęło masę czasu, a gdzie umeblowanie mieszkania...? Zanim w ogóle zacznie się grać to trzeba poświęcić sporo czasu na stworzenie postaci i mieszkania.

Ja tam doszłam już do takiej wprawy, że wszystko to robię w sekund pięć xD

Share this post


Link to post

Simy to simy za pewne nie przykują uwagi na zbyt długo, ale ta gra ma swój klimat i chce się wracać. Kupilem mam na półce i troszkę pograłem, ciekawe, ale za dużo czasu nie mam by sę wypowiedzieć na temat nowej marki.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.