Jump to content
Disorder

Dziekanat

Recommended Posts

dziekanat.jpg

Dziekanat - przyjazne miejsce, w którym rozwiążesz wszystkie swoje studenckie problemy i dowiesz się, jak postępować na studiach.

Czy aby na pewno?

Co uważacie o swoich dziekanatach i pracownikach tego miejsca?

Mieliście jakieś absurdalne sytuacje związane z załatwianiem czegoś w dziekanacie?

Nie nie miałem absurdalnych spraw do załatwiania. A jeżeli przychodziłem cos załatwić to zazwyczaj dawałem im do zrozumienie, ze oni są tam po to aby mi pomóc, więc zbyć się nigdy nie dałem. Krótko, są niczym d*pa od srania. 

Jeszcze ani razu nie byłam w dziekanacie, pierwszy raz pójdę jak będę podbijać legitymację studencką w drugim semestrze. Swoją drogą, tyle opowieści krąży po sieci, że ciekawa jestem czy to się sprawdzi, haha xD

odkąd jestem starościną roku, biegam tam non stop, ewentualnie dzwonię.

miałam mnóstwo niemiłych sytuacji, co prawda, orientuję się w sprawach uczelnianych, więc problemów nie było, ale za to musiałam się użerać z "uprzejmością" pań, które siedzą za biurkami.

ostatnio - godzina 12:55 (dziekanat czynny do 13), wchodzę.

- DZIEKANAT ZAMKNIĘTY!

- a właśnie, że nie, bo jeszcze 5min ma pani na udzielenie mi informacji.

szczególnie denerwują mnie te nowe, bo z początku takie wystraszone, a teraz już królowe świata...

staram się cierpliwie z nimi dyskutować, aż załatwią to, po co przyszłam.

mam taką świetną jedną babeczkę, która zawsze jak wchodzę, to woła mnie do siebie, zna moje imię i jest bardzo sympatyczna.

jedyny człowiek w dziekanacie, który chce pomóc i nie robi problemów.

Też jestem starościną roku i jakimś cudem w dziekanacie byłam tylko 2 razy i to załatwiać swoje prywatne sprawy. :D W sumie to nie mam co narzekać, panie nie są jakoś specjalnie entuzjastycznie nastawione, ale nie robią żadnych problemów, są miłe, wszystko wytłumaczą.

Rzadko bywam, ale jak już to nie mam niemiłych wspomnień. Albo dobrze trafiłam, albo wszyscy przesadzają z wredotą pań z dziekanatu. :D U mnie są miłe, może nie zawsze są gotowe załatwić wszystko, co trzeba, ale zero chamskich odzywek, itp. :>