Niebieska 224 Posted February 10, 2014 Report Share Posted February 10, 2014 Czyli wybieramy usera miesiąca stycznia. Zasady są takie same jak zwykle, głosujemy na 1 osobę i nie głosujemy na siebie samych. Głosujemy do 16 lutego. Link to post
Blackia 117 Posted February 11, 2014 Report Share Posted February 11, 2014 Zaglosowane ;) Link to post
Niebieska 224 Posted February 17, 2014 Author Report Share Posted February 17, 2014 Ogłaszam, że userem stycznia została....Nesreen !!!! Luvuu 1 Link to post
Blackia 117 Posted February 17, 2014 Report Share Posted February 17, 2014 No gdyby inaczej bylo, to bym sie normalnie oburzyla.A dla powagi sytuacji dodalabym focha z melodyjką.:) Gratuluje Nesreen :D Link to post
Recommended Posts