Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

02teatr_wielki_poznanpp.jpg

Teatr – rodzaj sztuki widowiskowej, w której aktor lub grupa aktorów na żywo daje przedstawienie dla zgromadzonej publiczności. Terminem teatr określa się też sam spektakl teatralny lub też budynek, w którym jest grany.

Chodzicie? Lubicie tę formę rozrywki?

Jeśli tak to na jakich sztukach byliście lub jakie chcecie zobaczyć?

Co podoba wam się w teatrze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzę, lubię, choć już dawno nie byłam. Ludzie z mojej grupy chodzą czasem do teatru, muszę się kiedyś z nimi wybrać :)

Jeśli tak to na jakich sztukach byliście lub jakie chcecie zobaczyć?

Ostatnio byłam jeszcze z klasą z liceum w Romie na Les Miserables, ogólnie lubię teatry muzyczne, chętnie wybrałabym się na Deszczową Piosenkę też do Romy, bo grają już ostatnie spektakle, a rodzice byli jakoś rok temu i podobało im się, także może i ja się skuszę. Co podoba mi się w teatrze? Że wszystko jest na żywo, że jest pewien kontakt pomiędzy widzem a aktorem. No i nie oszukujmy się, naprawdę świetnych polskich aktorów najczęściej mamy okazję podziwiać jedynie w teatrach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi