Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Liczba osób na GG;)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ich 68. Trochę mało, ale w ogóle nie korzystam z gg. Mam je tylko ze względu na moją przyjaciółkę, której często wysyłam zdjęcia. ; d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 14 osób z którymi piszę. Z większością jednak znajomych komunikuję się przez facebooka bądź przez telefon, bo zrezygnowali z gadu i przeszli na inne sposoby komunikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mam już niedużo, coś około 30 - może nawet mniej? Nie wiem, nie zwracam na to uwagi, nie korzystam z gg, czasem tylko wejdę i sobie zobaczę czy nikt nic nie pisał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na GG mam osiem osób z czego rozmawiam najczęściej max. z trzema. Mam jeszcze parę kontaktów na liście zbanowanych, są to osoby z for, które prosili o pomoc przez GG. Jak problem został rozwiązany, po jakimś czasie daje bana by w przyszłości nie zawracali d*py :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

docelowo mam tuzin kontaktow, tylko do najwazniejszych osob- do chlopaka, paru znajomkow i moich pupilow internetowych. co jakis czas liczba numerow rosnie, ale w koncu i tak wszystkie nowe wypieprzam, no chyba ze ktos mnie urzeknie, chociaz raczej to sie nie zdarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi