Jump to content
paweł

Słuchawki bez kabla

Recommended Posts

Szukałem sobie bezprzewodowych słuchawek i wygooglowałem sync by 50 on-ear wireless black. Opinie mają dość dobrą i cena tez przyzwoita. Ktoś ma i chciałby się podzielić opinią ?

J/w

Lepiej zainwestować w jakość niż brak kabla lub inne badziewne bajery.

To te za 230USD? Za połowę tej ceny możesz dostać studyjnej jakości puszki, np. ATH-M50 lub MDR-7506..

1. Jakość dźwięku

2. Bassy

3. Nie potrzeba zasilania, no chyba ze kogoś powalilo i chce zew. muzyczny adapter

4. Przykładowo jeśli słuchawki bezprzewodowe kosztują 200 zł to jakość dzwięku za tą cene tylko że kablowa wynosi ok. 100 zł więc 2 x taniej na tym, że masz ten nieszczęsny kabel

Na rowerze jeżdżę w tym :

post-22329-0-43264100-1330003306.jpg

Mam wywalone na ładowanie jeszcze słuchawek, mam wywalone na ludzi bo i tak "people suck", jakość dźwięku bez porównania do bezprzewodowych do 200 zł czy jakiś przewodowych dokanałowych czy innych gówienek.

Dodatkowo na androidzie wgrałem sobie moda na jakość dźwięku i mogę manipulować swoim ulubionym brzmieniem jak chce. : )

Ale jak rzygasz kasą to czemu nie ? w koncu po coś ktoś stworzył słuchawki beats audio aby niemyślący kupowali, tak samo ten bezprzeowody shit a i ps. ładujesz słuchawki !!! no i ładujesz częściej fona bo w końcu musisz włączyć bateriolubiącego bluetootha. ;)