Skocz do zawartości
Kiero

Szyba czołowa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Cię miśki złapią to mandat masz nie wyjęty.  Mogę coś na temat powiedzieć bo go dostałem . To był tak mały ubytek że sam go nie widziałem. A ten skubaniec wypatrzył. Wkurzony jestem bo za ten mandat miałbym kilka napraw w nordglass ,lub nawet nową szybę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zrobię to w każdym warsztacie?

W każdym na pewno nie, bo nie każdy warsztat oferuje takie usługi. Pamiętaj, że od małych odprysków się zaczyna i niewiele trzeba żeby się powiększył.

Czasami taniej wychodzi samemu kupić szybę na szrocie i obsadzić niż naprawiać w warsztacie. To już zależy od tego jaki samochód ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że policja ukaże, najlepiej zakleić i mieć na to dokument ;) Poza tym jak Dev powiedział taki mały odprysk może szybko się powiększyć więc radzę zgłosić się do jakiegoś warsztatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byle zakład to Ci tego nie zrobi . Zwłaszcza że z reguły mówią że szyba do wymiany - proste wymiana jest droższa od naprawy. Bezstronnie oceni to tylko dobry serwis ,który dba o renomę.  Spotkałem sie już z tym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co się orientuje to jak to uszkodzenie jest w miejscu widocznym. W takim które zasłania pole widzenia kierowcy to na 100% Ci zabiorą. 

Lepiej tej wiedzy nie sprawdzać w praktyce. Lepiej wymienić. Jak będzie mandat to będzie więcej problemów i drożej wyjdzie taka wymiana bądź naprawa szyby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się niedawno coś takiego zrobiło, dużo nie jeżdżę ale teraz to się zaczęłam zastanawiać czy to jeszcze da się naprawić, nie jest to duży odprysk, ale wolę mandatu nie zarobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 29.07.2016 o 10:53, smeggie napisał:

Mi się niedawno coś takiego zrobiło, dużo nie jeżdżę ale teraz to się zaczęłam zastanawiać czy to jeszcze da się naprawić, nie jest to duży odprysk, ale wolę mandatu nie zarobić

i co zrobiłeś z tym odpryskiem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 29.07.2016 o 10:53, smeggie napisał:

Powinieneś zająć się tym jak najprędzej. W przypadku gdy uszkodzenie jest zanieczyszczone to pozostaje już tylko wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi