Jump to content
Aleksander

Lot paralotnią w rocznicę?

Recommended Posts

Jak myślicie, czy to dobry pomysł żeby na naszą rocznicę swojej kobiecie zafundować lot paralotnią? :D 

oczywiście lot we dwoje.

korzystaliście kiedyś z takich ekstremalnych pomysłów z takich okazji?

Jak myślicie, czy to dobry pomysł żeby na naszą rocznicę swojej kobiecie zafundować lot paralotnią?  

Jeśli Twoją kobietę - sądzę, że znasz ją najlepiej -  ucieszy skok na paralotni to nie widzę problemu. Dosyć ekstremalny pomysł ale jeśli oboje (bo chyba nie wybrałeś niespodzianki tylko dlatego, że zawsze chciałeś skoczyć? : o ) lubicie takie rzeczy myślę, że pomysł będzie trafiony. 

Ja sama nigdy nie korzystałam z takich pomysłów bo jestem strasznym chojrakiem ale muszę przyznać, że zawsze gdy już się zdecyduje skaczę na szyje swojemu mężczyźnie za pomysł na który sama nigdy bym się nie zdecydowała ;)

Myślę że pomysł jest świetny, zwłaszcza gdyby lot odbył się nad bliską jej okolicą. Swoją kobietę też mam zamiar 'oblatać' jak tylko skończę licencję ;)

jestem strasznym chojrakiem

Tyle osób tak mówiło.. latanie jest jak heroina

No nie przeczę że sam również mam mega ochotę skoczyć :P 

Ona kiedyś tak mówiła o tej paralotni, ale to było dawno. Wydaje mi się, że nawet by się nie spodziewała takiego prezentu. Mam tylko nadzieję, że jej się nie odwidziało od tamtego czasu :D 

Gorzej jak ostatecznie to mnie obleci cykor haha :D 

Skoro kiedyś wspominała o paralotni to jest to doskonały pomysł. Pokażesz przy okazji, że słuchasz co mówi.

Ewentualnie wymyśl plan B, gdyby jej się nie spodobało :D