Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Aleksander

Lot paralotnią w rocznicę?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, czy to dobry pomysł żeby na naszą rocznicę swojej kobiecie zafundować lot paralotnią?  

Jeśli Twoją kobietę - sądzę, że znasz ją najlepiej -  ucieszy skok na paralotni to nie widzę problemu. Dosyć ekstremalny pomysł ale jeśli oboje (bo chyba nie wybrałeś niespodzianki tylko dlatego, że zawsze chciałeś skoczyć? : o ) lubicie takie rzeczy myślę, że pomysł będzie trafiony. 

Ja sama nigdy nie korzystałam z takich pomysłów bo jestem strasznym chojrakiem ale muszę przyznać, że zawsze gdy już się zdecyduje skaczę na szyje swojemu mężczyźnie za pomysł na który sama nigdy bym się nie zdecydowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że pomysł jest świetny, zwłaszcza gdyby lot odbył się nad bliską jej okolicą. Swoją kobietę też mam zamiar 'oblatać' jak tylko skończę licencję ;)

jestem strasznym chojrakiem

Tyle osób tak mówiło.. latanie jest jak heroina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie przeczę że sam również mam mega ochotę skoczyć :P 

Ona kiedyś tak mówiła o tej paralotni, ale to było dawno. Wydaje mi się, że nawet by się nie spodziewała takiego prezentu. Mam tylko nadzieję, że jej się nie odwidziało od tamtego czasu :D 

Gorzej jak ostatecznie to mnie obleci cykor haha :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak najbardziej fajny motyw. Ja lubię takie rzeczy. Tylko pytanie czy Twoja kobieta lubi – więc na to już musisz sobie sam odpowiedzieć.

Polecam też przeczytać na blogu kilka innych pomysłów, ale również podnoszących adrenalinę ;)

http://blog.crystalcity.pl/poradniki-inspiracje/206-jak-uczcic-rocznice-slubu.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi