Jump to content
Myś

Coldplay

Recommended Posts

Słucha tutaj ktoś Coldplaya?

Co o nich sądzicie?

Hmm, według mnie to świetny zespół. Ostatnia płyta jest cudowna. Viva la vida, Violet Hill i wiele innych (a najbardziej te co wymieniłem) lubię ;P

Mój ulubiony zespół od 2005 roku. Jaram się nimi totalnie. Potrafię ich słuchać nieustannie. Co jakiś czas zakochu*e sie w innej ich piosence od nowa. Mają to 'coś'. Nie mam ulubionej płyty. Bardzo lubię Viva la vida, ale piosenki z poprzednich płyt są równie genialne. Ostatnio na okrągło słucham The Scientist. Obłęd. Bardzo chciałabym, i mam nadzieje, że w końcu we wrześniu usłyszę ich na żywo.

Ajj, uwielbiam ich :) Szkoda, że nie będzie mnie w tym roku w Wawie, zaczęłam słuchać ich z 7-6 lat temu. Kiedyś jak tata w Stanach był to właśnie często oni lecieli, dowiedział się jaki zespół i podzielił się muzyką :D Lubie właśnie taką muzykę: indie rock, rock alternatywny. Chris ma wspaniały głos ;)

Allyna: Jest jeszcze wiele ich fajnych piosenek. Jednak bardziej podobają mi się starsze niż te nowsze:P Chyba jak Tobie.

Wiem, że jest wiele fajnych, ale napisałam tylko o tych moich ulubionych :D

znam mnóstwo ich piosenek, ale nie po tytułach. dopiero jak wejdę na na YT i odpalę playlistę to się dowiaduję co jest co. większość piosenek jest podobna do siebie.

lubię "Princess of China" i "Magic" chyba najbardziej.