Jump to content
Sign in to follow this  
K4K

Pare godzin z życia..

Recommended Posts

Wchodząc wczoraj na pewną stronę należącą do mojego znajomego, oszalałem -,- ujrzałem absolutny brak ładu. A to źle mogloby swiadczyc o zawartości strony. Niewiele myśląc odpaliłem starego poczciwego PSa CS3 i snoop dogga :) 

Efekt:
8ormYcZ.jpg

nie dokończone bo mi się nie chce xd jest niedziela 

Pomysł niegłupi. Menu strony jak dla mnie powinno być na środku. Tak samo cellpic jakoś mi nie leżą. Może dlatego, że już dawno nie widziałem stron robionych w takim stylu... Jak dla mnie wygląda to raczej jak strona na zaliczenie do szkoły (wiem wiem oceniam a sam nie jestem lepszy >.< ) niż profesjonalna strona i osobiście raczej bym z niej nie korzystał zbyt często...

@edit. 

A długo już bawisz się photoshopem? Coś bardziej czy tak raczej raz na x czasu odpalasz dla zabicia nudy?

Menu było tylko dla zobrazowania mojej wizji, tam i tak powinno być drugie tyle opcji. Robiona w takim stylu, bo strona jest mocno tematyczna. I przede wszystkim nie jest ogólnodostępna, więc mogę pozwolić sobie na szarże jak mi się podoba.Tak, tak... Wszędobylska moda na smartfony i mobilne strony, na które sram i jadę po bandzie bo okładka prywatnych trackerów to właśnie te tłuste grafiki :D 

Guru Psa nie jestem, ale raczej nie ma przede mną tajemnic, Zabawę z tym zacząlem dobre 5,6 lat temu. Ale obecnie więcej korzystam z Illustratora i potencjału wektorów : ) 

Mnie nie chodzi broń boże o żadne smartfony ani inne gadżety ;) po prostu ostatnimi czasy jestem minimalistą w tej dziedzinie. Dla mnie im prostsze tym lepsze ;)

Mmmmm wektorki. Już tyle czasu zbieram się do illustratora i jakoś nie mam weny. >.< Ale rzecz jasna pochwal się swoimi wyczynami!