Jump to content
Marcinox

Koszule

Recommended Posts

Lubicie zakładać? Najczęściej od świeta, specjalnie okazje, do pracy czy też na codzień? Co powiecie na nowe style koszul, z ciekawymi obrobieniami kołnierza, guzików, mankietów, łokci?  Wolicie styl nowoczesny czy klasyczny? Długi rękaw, krótki? Krawat czy bez? Kolor?

242f5dad93e62e6e3a2197fcaded66ad.jpg

ciekawa-koszula-meska-japan-style-rl-159

carisma-h901-koszula-ostatnie-szt-od-1zl

Do pracy noszę... ale u facetów uwielbiam ;D klasyczne najlepsze i te co są z mankietami i kołnierzykiem białym

koszula-meska-w-krate-armando-140254.jpg

Macinox tą pierwszą to bym na facecie normalnie spaliła ;D dwie następne bardzo fajne 

Mam sporą kolekcję i czasem noszę je na codzień, głównie nowoczesne w kratkę we wszystkich możliwych kolorach. Do garnituru mam tylko jedną, nie cierpię oficjalnego ubioru.

Edited by Jaskier

Ja tam uwielbiam przeróżne koszule, jednakże nie każda w krate czy paski mi się podoba. Mam swój gust, swój styl i tego się trzymam. Co do koloru nie jestem wybredny, różową czy żółtą bez problemu zaloże :) Najczęściej to są jakieś święta, niedzile, imprezy :P jakieś biurowe sprawy, które takowego ubioru wymagają.

Wstyd się przyznać, ale mam więcej koszul niż moja żona sukienek

Już Cię kocham :D uwielbiam eleganckich facetów, tylko czemu Ty masz żonę? ;p